вверхвниз

Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1300INOX 1,3кВт нерж, колеса
- Готово к отправке
- Код: 000011514
7 392 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт нержавіючі колеса
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Висота підйому води даної моделі до 7 метрів. Кількість робочих коліс MH-N 1300INOX - 5.
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт нержавіючі колеса застосовується для перекачування води або іншої нейтральної рідини з температурою від 0 до 35 ° С. Завдяки низькому рівню шуму, насос набув широкого застосування в системах підвищення тиску для господарсько-побутового призначення, систем фільтрації, наповнення ємностей, мембранних баків, систем поливу і миття автомобілів.
Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт має конструкцію, при якій кілька робочих коліс послідовно встановлені один за одним в корпусі з нержавіючої сталі і поступово підвищують тиск.
Переваги:
• високі гідравлічні показники;
• робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі;
• низький рівень шуму.
Характеристики:
• Напруга мережі: 230В,50Гц;
• Потужність 1300 Вт;
• Кількість обертів: 2850 об / хв .;
• Максимальна рекомендована глибина всмоктування: 7 м;
• Максимальна висота напору - 55 м
• Максимальна продуктивність - 8 м3 (133 л / хв)
• Максимальний робочий тиск: 10 бар;
• Діаметр підключення - 1 ″
• Температура води: від 0 до 35 ° С;
• Характеристики двигуна: двополюсний електродвигун (2850 об/хв.),
• Клас ізоляції F,
• Клас захисту IP44.
• Вага в упаковці - 15.27 кг
• Вага насоса - 14.4 кг
• Габарити упаковки (ВхШхГ) - 54.5х26х23 см
Матеріали:
• Робоче колесо: нержавіюча сталь;
• Дифузор: полімер норил;
• Кожух насоса: нержавіюча сталь;
• Вал і ротор двигуна: нержавіюча сталь;
• Механічне торцеве ущільнення: графіт / кераміка.
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Висота підйому води даної моделі до 7 метрів. Кількість робочих коліс MH-N 1300INOX - 5.
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт нержавіючі колеса застосовується для перекачування води або іншої нейтральної рідини з температурою від 0 до 35 ° С. Завдяки низькому рівню шуму, насос набув широкого застосування в системах підвищення тиску для господарсько-побутового призначення, систем фільтрації, наповнення ємностей, мембранних баків, систем поливу і миття автомобілів.
Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт має конструкцію, при якій кілька робочих коліс послідовно встановлені один за одним в корпусі з нержавіючої сталі і поступово підвищують тиск.
Переваги:
• високі гідравлічні показники;
• робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі;
• низький рівень шуму.
Характеристики:
• Напруга мережі: 230В,50Гц;
• Потужність 1300 Вт;
• Кількість обертів: 2850 об / хв .;
• Максимальна рекомендована глибина всмоктування: 7 м;
• Максимальна висота напору - 55 м
• Максимальна продуктивність - 8 м3 (133 л / хв)
• Максимальний робочий тиск: 10 бар;
• Діаметр підключення - 1 ″
• Температура води: від 0 до 35 ° С;
• Характеристики двигуна: двополюсний електродвигун (2850 об/хв.),
• Клас ізоляції F,
• Клас захисту IP44.
• Вага в упаковці - 15.27 кг
• Вага насоса - 14.4 кг
• Габарити упаковки (ВхШхГ) - 54.5х26х23 см
Матеріали:
• Робоче колесо: нержавіюча сталь;
• Дифузор: полімер норил;
• Кожух насоса: нержавіюча сталь;
• Вал і ротор двигуна: нержавіюча сталь;
• Механічне торцеве ущільнення: графіт / кераміка.
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Потужність | 1,3 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 22.920000 |
| Обєм (м³): | 0.038600 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 14.4 кг |
| Вид насоса | Центробежный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 8 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Максимальный напор | 55 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Пропускная способность | 8 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Горизонтальная |
Информация для заказа
- Цена: 7 392 ₴










