
Насос центробежный Optima JET 80-PL 0,8кВт чугун длинный
- Готово к отправке
- Код: 000008202
3 300 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насос відцентровий Optima JET80 0,8 кВт чавун довгий
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Насос відцентровий Optima JET 80-PL 0,8 кВт чавун довгий призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. Д. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Принцип роботи:
Optima JET 80-PL 0,8 кВт - це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при впливі лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м, досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі) встановленим в корпусі насоса. Рідина, всмоктується тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості:
• Насосна частина виготовлена з чавуну
• Робоче колесо - технополімер
• Дифузор і ежектор - термопласт,
• Вал ротора - нержавіюча стали.
• Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
• Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
• Ступінь захисту двигуна IP44.
• Клас ізоляції F.
• Термозахисної реле вбудовані в двигун
Технічні характеристики:
• номінальна потужність двигуна - 0,8 кВт
• необхідне напруга - 220В ± 5%, 50Гц
• максимальна глибина всмоктування - 9 м
• максимальна висота напору -40 м
• максимальна продуктивність - 2,7 м3 / год (45 л / хв)
• максимальна температура води - 40 * С
• діаметр підключення - 1 ″
• вага в упаковці - 11.26 кг
• вага насоса - 10.75 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 35х20х20 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 10.75 кг |
| Вид насоса | Центробежный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 40 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Пропускная способность | 2.7 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Горизонтальная |
- Цена: 3 300 ₴










