
Частотний перетворювач Optima B601-2002 1.5 кВт
- Нет в наличии
- Код: 000010790
16 044 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Частотний перетворювач Optima B601-2002 1.5кВт
Призначення.
Підтримка постійного тиску системи водопостачання шляхом зміни частоти обертання електродвигуна насоса.
Частотні перетворювачі B601 підходять для всіх типів водяних насосів.
Функціональні можливості.
1. Зміна частоти обертання двигуна.
2. Плавний запуск насоса.
3. Захист від:. сухого ходу. перегріву. перевантаження електромережі. Зовнішня теплоізоляція.
Переваги.
Економія електроенергії – у кілька разів. Збільшений термін служби електронасосу. Комфортне споживання води. Наявність усіх захисних функцій. Простота налаштувань та надійність в експлуатації. Не потрібне встановлення гідроакумулятора великої ємності.
Технічні дані.
B601-2002 1.5кВт.
Електричні характеристики - 220 В + - 15%.
Максимальна сила струму на вході – 14,2 A.
Максимальна сила струму на виході – 7 A.
Максимальна потужність двигуна – 1,5 кВт.
Комплектується датчиком тиску.
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Тип | Частотний перетворювач |
| Вага брутто (кг.): | 0.000000 |
| Обєм (м³): | 0.000000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 8 кг |
| Максимальная мощность | 1500 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Степень защиты, IP | IP65 |
| Тип запчасти | Контроллер давления |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 16 044 ₴



