
Електронне реле тиску Optima EP-1 з захистом сухого ходу
- Готово к отправке
- Код: 000008798
1 302 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Електронне реле тиску Optima EP-1 із захистом сухого ходу
Optima EP-1
Виробництво-Польща
Гарантія - 2 роки !!!
Застосування і принцип дії
Реле тиску (автоматика для насосів) із захистом сухого ходу Optima EP-1 призначене для автоматичного керування роботою насоса і захисту його від ″сухого ходу″. Підходить до будь-якого типу насосів.
Особливості:
Можливість точного регулювання діапазону тиску, компактність, легкість монтажу.
Принцип дії:
Реле працює за принципом вимірювання тиску і в залежності від діапазону, вмикаає або вимикає насос. Захист від сухого ходу спрацьовує при падінні тиску при працюючому насосі нижче встановленої межі. Всі показники, в тому числі і поточне значення тиску, відображаються на РК дисплеї.
Реле має ударостійкий корпус. Розраховано до 200000 спрацьовувань.
Технічні характеристики
• максимальний тиск: 16 бар
• параметри електромережі: 220 В, 50 Гц
• діаметр підключення: 1/4 ″
• максимальний струм: 10 А
• потужність насоса: до 1,5 кВт
• мінімальний крок регулювання: 0,1 бар
• клас захисту: IP65
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Тип | Реле тиску |
| Вага брутто (кг.): | 0.510000 |
| Обєм (м³): | 0.001360 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Внешний диаметр | 14 мм |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP65 |
| Максимальная мощность | 1100 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рабочий диапазон | 10 бар |
| Степень защиты, IP | IP65 |
| Тип запчасти | Контроллер давления |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 1 302 ₴










