
Гідроакумулятор 50л Zilmet ultra-pro 10bar ( 1100005005 )
- Готово к отправке
- Код: 000001442
6 405 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Гідроакумулятор горизонтальний 50 л ZILMET ultra-pro 10 bar
Виробництво - Zilmet
Країна виробництва - Італія
Об`єм - 50 л.
Тип - горизонтальний
Застосування - питна вода, насоси і установки підвищення тиску.
Компанія ZILMET S.p.A. - найбільший в Європі виробник мембранних розширювальних баків і гідроакумуляторів, а також резервуарів для насосів. Обсяги виробництва становлять більше 30 000 готових виробів за день. Zilmet посідає провідні позиції серед виробників подібної продукції.
Серія Ultra-Pro - розширювальні баки для холодної і гарячої води ємністю від 19 до 1000 літрів. Zilmet Ultra-Pro має горизонтальний або вертикальний корпус, виготовлений з високоякісної сталі і покритий захисною емаллю синього або червоного кольору.
Простір гідроакумулятора розділений змінною мембраною на дві камери: водяну і повітряну. У повітряній камері знаходиться попередньо закачане під тиском повітря. Контакт води з металевими поверхнями корпусу мембранного бака неможливий, так як вся вода знаходиться у водяній камері - мембрані, матеріалом якої є зносостійкий гумовий матеріал,що не сприйнятливий до дії бактерій і задовольняє всім гігієнічним і санітарним нормам для питної води. З боку повітряної камери в корпусі мембранного бака розташовується пневмоклапан, призначений для регулювання тиску повітря.
Матеріали:
Корпус - вуглецева сталь
Мембрана - бутил
Фланець - гальванізована нержавіюча сталь
Колір синій
Баки ZILMET виконані з вуглецевої сталі, зварювальний процес за технологією MIG виключає появу внутрішніх шорсткостей і гострих країв; в гідроакумулятори використовуються апробовані змінні мембрани.
Технічні характеристики:
Максимальний робочий тиск - 10 бар
Попередньо встановлений тиск - 1.5 бари
Робоча температура від -10 ° до 99 °С
Переваги гідроакумуляторів Ultra Pro:
Гідроакумулятори Ultra Pro зі змінною мембраною з харчової гуми мають широку сферу застосування і можуть використовуватися з будь-якими типами відцентрових насосів і установок підвищення тиску. Корисний об`єм гідроакумуляторів набагато більший, ніж у звичайних розширювальних баків, крім того вони економлять місце, захищають від гідроударів і знижують енергоспоживання. Широка лінійка, вертикальне і горизонтальне виконання, фланці з оцинкованої та нержавіючої сталі дозволяють застосовувати гідроакумулятори Zilmet в будь-яких сферах. Гідроакумулятори тестуються на заводі-виробнику і сертифікуються відповідно до вимог European Directive 97/23 / EC. Надійна фіксація мембрани всередині бака гарантує максимальний термін її служби. Гідроакумулятори мають практично необмежений термін служби, оскільки мембрана може бути замінена.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zilmet |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 10 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивное исполнение гидроаккумулятора | Мембранный |
| Максимальная рабочая температура | 99 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Материал корпуса | Углеродистая сталь |
| Минимальная рабочая температура | 10 град. |
| Объем | 50 л |
| Покрытие | Эмаль |
| Расположение гидроаккумулятора | Горизонтальное (с ножками) |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Тип гидроаккумулятора | С пневматическим накопителем |
| Толщина стенки бака | 1.3 мм |
| Цвет | Серый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр | 380 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 1" |
| Длина | 410 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Мембрана |
- Цена: 6 405 ₴










