
Насосна станція Optima JET100-50 INOX 1,1кВт чавун довгий на гребінці
- Готово к отправке
- Код: 000008141
9 125 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насосна станція Optima JET100-50 INOX 1,1 кВт чавун довгий
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
комплектуючі:
Насос - відцентровий Optima JET100 1,1 кВт чавун довгий
Гідроакумулятор - нержавіюча сталь на 50 літрів.
Шланг антивібраційний кутовий LG27 (HS3002) 1 ″нв 0,5м 26мм
Кабель з євровилкою і клемами 1,5
Комплект автоматики в зборі PC-9
Гідравлічні характеристики насосних станцій повністю відповідають гідравлічним характеристикам насосів на базі яких зібрано насосну станцію.
Автоматичні насосні станції Optima використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. Д. Завдяки своїм принципом дії, ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, що виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об`єкт поставляється водою з накопичувальної ємності, колодязі або свердловини.
Призначена для установки в індивідуальних системах водопостачання, перекачування чистої води з колодязів, свердловин і відкритих водойм. Також можуть застосовуватися для поливу городів, зрошення садів і т.д.
Принцип роботи.
Автоматичні насосні станції Optima складаються з насоса, комплекту автоматики (реле тиску і манометра), і накопичувальної ємності. У верхній частині насосної камери вбудований зворотний клапан. Реле тиску управляє роботою насоса для підтримки тиску в заданому діапазоні. Наявність манометра дозволяє контролювати тиск. Накопичувальна ємність сприяє комфортному споживання води.
Насос відцентровий Optima JET100 1,1 кВт чавун довгий призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. Д. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Принцип роботи.
Optima JET100 1,1 кВт чавун це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при впливі лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м, досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі) встановленим в корпусі насоса. Рідина, всмоктується тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості.
Насосна частина виготовлена з чавуну
Робоче колесо - латунь
Дифузор і ежектор - термопласт,
Вал ротора - нержавіюча стали.
Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
Ступінь захисту двигуна IP44.
Клас ізоляції F. Напруга мережі: 230V-50Hz.
Термозахисної реле вбудовані в двигун
Технічні характеристики:
- номінальна потужність двигуна - 1,1 кВт
- необхідна напруга - 220В ± 5%, 50Гц
- максимальна глибина всмоктування - 9 м
- максимальна висота напору - 50 м
- максимальна продуктивність - 3 м3 / год (50 л / хв)
- максимальна температура води - 40 * С
- діаметр підключення - 1 ″
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Потужність | 1,1 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 19.540000 |
| Обєм (м³): | 0.186000 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Максимальная пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Минимальная пропускная способность | 0.5 куб. м/час |
| Максимальный напор | 50 м |
| Объем гидробака | 50 л |
| Перекачиваемые среды | Вода с примесями, Питательная вода, Морская вода, Чистая вода |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Количество насосов | 1 шт |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 100 град. |
| Потребляемая мощность (W) | 1.1 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Повышение давления | Да |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Степень защиты IP | 44 |
| Вес | 22 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип насоса | Центробежный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Длина | 720 мм |
| Высота | 650 мм |
- Цена: 9 125 ₴










