
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V1300 DF 1,3кВт
- Готово к отправке
- Код: 000008686
7 392 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насос Optima V1300 DF 1.3кВт - призначений для перекачування комунальних, побутових, промислових і сільськогосподарських забруднених вод.
Країна виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Загальні характеристики:
• Потужність: 1,3 кВт
• Необхідна напруга: 220 В ± 5%
• Максимальний напір: 12 м
• Продуктивність: 21 м3 / год
• Максимальна температура рідини: 40 ° С.
• Максимально допустимий розмір часток у воді 55 мм.
• Діаметр підключення - 2 ″
• Максимальна густина рідини: 1100 кг / м3.
• Матеріал корпусу насоса і робочого колеса - чавун
• Максимальна глибина занурення: 5 м.
• Вага в упаковці - 22.08 кг
• Вага насоса - 21.27 кг
• Габарити упаковки (ВхШхГ) - 54х28х24 см
Принцип роботи:
Фекальний насос V1300 DF виконаний в одному моноблочному корпусі разом з електродвигуном і оснащений робочим колесом системи VORTEX. Насоси з такою системою комплектуються відкритим вихровим робочим колесом, яке повернуте назад щодо всмоктуючої кришки і працює за принципом рідинного вихору. Робоче колесо обертає рідину, що знаходиться в корпусі насоса, створюючи вихор, який передає кінетичну енергію рідини, виштовхуючи її з нагнітального патрубка, і всмоктуючи нову рідину з кругового проходу в нижній основі.
Конструктивні особливості:
Корпус насосної частини і робоче колесо виготовлено з чавуну. Надійність елементів ущільнювачів фекального насоса повністю ізолює електродвигун від контакту з рідиною, що перекачується і захищає від надлишкових тепла і вологи. Наявність таких особливостей, як подвійне торцеве ущільнення валу в маслозаповнений камері і маслозаповненому двигуні гарантують охолодження насоса навіть у разі його занурення в рідину менш ніж на половину. Робоче колесо з ріжучим механізмом дозволяє подрібнювати різні відходи, які транспортуються зі стічними водами - шматки тканини, шнури і інше. Також насос обладнаний поплавковим вимикачем, який забезпечує роботу насоса в автоматичному режимі. Напруга мережі: 230V-50Hz. Термозахисне реле вбудоване у виносний блок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 21.27 кг |
| Вид насоса | Фекальный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 55 мм |
| Качество воды | Грязная |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 13 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Нет |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Пропускная способность | 21 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 65 град. |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 540 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX8 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Режущая насадка | Да |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Вертикальная |
- Цена: 7 392 ₴







