
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima WQD10-15DF 1,3кВт
- Готово к отправке
- Код: 000012093
5 425 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЮ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima WQD10-15DF 1.3кВт
У даній моделі, додатково на всмоктування, встановлений сталевий ніж подрібнювач. Він дозволяє перекачувати сильно забруднені води з великим вмістом густих скупчень і органічних відходів. Дані фекальні насоси використовуються в усіх випадках, коли виникає необхідність відкачувати рідину з високим вмістом твердих включень або фекалій. Відрізняються дуже великою витривалістю і більшим, ніж у інших марок, усмоктувальному ефекті. При густому осаді мулу, впевнено продовжують виконувати свою роботу. Двигун заповнений спеціальним маслом, яке додатково охолоджує при перекачуванні дуже густого осаду.
Країна виробник - Польща;
Гарантія - 2 роки
Загальні характеристики:
• Потужність: 1,3 кВт
• Максимальний напір: 15 м
Країна походження:ПольщаКраїна реєстрації бренду:УкраїнаВага брутто (кг.):16.040000Обєм (м³):0.032300
• Максимальна продуктивність: 10 м3 / год
• Наявність поплавкового вимикача
• Максимальна температура рідини: 40 ° С.
• Матеріал корпусу насоса і робочого колеса - чавун
• Робоче колесо типу VORTEX
• Діаметр під`єднання - 2 ″
• Максимальна густина рідини: 1100 кг / м3.
• Максимальна глибина занурення: 5 м.
• Вага в упаковці - 16.4 кг
• Вага насоса - 15.6 кг
• Габарити упаковки (ВхШхГ) - 47х29х24 см
Галузь застосування:
Дренажно фекальний насос Optima WQD10-15DF 1.3кВт призначений для перекачування комунальних, побутових, промислових і сільськогосподарських забруднених вод.
Принцип роботи:
Фекальний насос Optima WQD10-15DF 1.3кВт виконаний в одному моноблочному корпусі разом з електродвигуном і оснащений робочим колесом системи VORTEX. Насоси з такою системою комплектуються відкритим вихровим робочим колесом, яке повернуте назад щодо всмоктуючої кришки і працює за принципом рідинного вихору. Робоче колесо обертає рідину, що знаходиться в корпусі насоса, створюючи вихор, який передає кінетичну енергію рідини, виштовхуючи її з нагнітального патрубка, і всмоктуючи нову рідину з кругового проходу в нижній основі.
Конструктивні особливості:
Корпус насосної частини і робоче колесо виготовлено з чавуну. Надійність елементів ущільнювачів фекального насоса повністю ізолює електродвигун від контакту з рідиною, що перекачується і захищає від надлишкових тепла і вологи. Наявність таких особливостей, як подвійне торцеве ущільнення валу в маслозаповненій камері і маслонаповнений двигун, гарантують охолодження насоса навіть у разі його занурення в рідину менш ніж на половину. Робоче колесо з ріжучим механізмом дозволяє подрібнювати різноманітні відходи, які транспортуються зі стічними водами- шматки тканини, шнури і ін. Також насос обладнаний поплавковим вимикачем, що забезпечує роботу насоса в автоматичному режимі. Напруга мережі: 230V - 50Hz. Вбудоване термозахисне реле
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 15.6 кг |
| Вид насоса | Фекальный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 60 мм |
| Качество воды | Грязная |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 15 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Нет |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Пропускная способность | 10 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 470 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Материал корпуса | Чугун |
| Режущая насадка | Да |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Вертикальная |
- Цена: 5 425 ₴










