
Насос дренажний VOLKS pumpe QDX7-21 1,3кВт
- Готово к отправке
- Код: 000008746
3 168 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос дренажний VOLKS pumpe QDX7-21 1.3кВт
Застосування
Дренажні насос VOLKS pumpe QDX7-21 1.3кВт використовується для підйому брудних вод і хімічно неагресивних рідин, таких як грунтові та поверхневі води, що містять мул, пісок і інші домішки діаметром до 5 мм. Може використовуватися для поливу завдяки непоганому напору.
Дренажний насос VOLKS pumpe QDX7-21 не призначений для відкачування стоків з вигрібних ям з вмістом фекальних стоків.
Особливості:
високий напір даних насосів дозволяє відкачувати воду з великої глибини або подавати на велику відстань
вбудований поплавковий вимикач дозволяє працювати в автоматичному режимі
вбудований в обмотку двигуна запобіжник вимикає живлення при перегріві або перевантаженні електромережі
Характеристики:
• Потужність - 1.3 кВт
• Висота подачі - 21 м
• Продуктивність - 6 м3 / год
• Макс. розмір твердих частинок - до 5 мм (є захисна сітка)
• Мінімальний рівень відкачування - 90 мм
• Вага - 10 кг
Двигун
• Короткозамкнений асинхронний з корпусом з нержавіючої сталі і вбудованим термозахистом.
• Обмотка двигуна з алюмінію.
• Клас ізоляції обмоток F.
• Ступінь захисту IP68.
• Кількість обертів 2850 об / хв.
• Напруга однофазне 1х230В - 50Гц.
Конструкція
• Корпус з алюмінію і чавуну.
• Робоче колесо виготовлено з чавуну.
• Ведучий вал нержавіюча сталь.
• Механічне ущільнення керамографіт.
• Насоси укомплектовані датчиком рівня (поплавком) і можуть працювати в автоматичному режимі.
• Вихідний патрубок спрямований вгору і до нього можуть бути приєднані шланги діаметром 25 мм.
• Кабель живлення 12 метрів з євровилкою.
Обмеження
• Перекачувана рідина чиста або злегка забруднена
• Максимальна температура рідини, що перекачується до + 40С
• Максимальний розмір твердих частинок до 5 мм
• Максимальна глибина занурення до 5 м
• Мінімальний рівень осушення 90 мм
Діаметр підключення - 1 ″
Вага - 10 кг
| Країна походження: | Китай |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 9.560000 |
| Обєм (м³): | 0.018300 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Volks pumpe |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 21 м |
| Пропускная способность | 6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1.3 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Нет |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Качество воды | Грязная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 5 мм |
| Вес | 9.56 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Сталь, Алюминий |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 70 град. |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 3 168 ₴






