
Труба KALDE для теплої підлоги з кисневим бар`єром PERT-EVOH 16x2.0 мм ( 200 м )(240м)(400м)
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: 000018550
25 ₴
Минимальный заказ — 200 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Труба Kalde для теплої підлоги з кисневим бар`єром PERT-EVOH 16x2.0 мм (200 м)
Країна виробництва - Турція
Зовнішній діаметр - 16 мм
Товщина стінок - 2 мм
Труби з поліетилену, стійкого до підвищених температур (PE-RT) з анти дифузійним шаром з етіленвінілалкоголя (EVOH) використовуються для систем теплих підлог, опалення, гарячого та холодного водопостачання.
Можливість витримувати тиск перевірки (до 10 бар) протягом тривалого часу
(Кілька десятиліть) при підвищених температурах (до 95 ° С) - головна перевага даного виду труб.
переваги:
еластичність і пружність (мають так звану молекулярну пам`ять - здатність відновлювати форму після механічних впливів);
простота і зручність монтажу: легкість труб, можливість згинати без нагрівання (до радіусу 56), без спеціального інструменту, монтаж за допомогою фітингів для металопластикових труб, можливість випуску бухт великої довжини;
поглинають шум і вібрації, амортизують гідравлічні.
Технічні характеристики:
Вироблені діаметри: 16 х 2,0 мм, 20 х 2,0 мм;
Робочий тиск 10 бар при температурі до 95 ° С;
Розрахунковий термін служби - 50 років.
| Країна походження: | Туреччина |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Туреччина |
| Вага брутто (кг.): | 0.095000 |
| Обєм (м³): | 0.000900 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kalde |
| Страна производитель | Турция |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 16 мм |
| Внутренний диаметр | 2 мм |
| Толщина стенки трубы | 2 мм |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Длина бухты | 200 |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 50 |
| Максимальная рабочая температура | 95 |
| Пользовательские характеристики | |
| Кислородный барьер | Да |
| Тип материала трубы | Сшитый полиэтилен |
| Область применения трубы | Для систем отопления, Для теплого пола |
| Способ соединения | Раструбное |
- Цена: 25 ₴
- Минимальный заказ: 200 шт.










