вверхвниз

Насос свердловинний з підв, стійк, до піску OPTIMA 3,5SDm2/ 9 0,37 кВт 50м + пульт +кабель 15м NEW
- Готово к отправке
- Код: 000014126
6 770 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску 3,5 "OPTIMA 3.5SDm2 / 9 0,37 кВт 50м NEW з пультом, девять робочих коліс
Кабель - 15 метрів
У нових моделях свердловинних насосах OPTIMA за рахунок підвищення кількості робочих кілець збільшені максимальний напір і максимальна продуктивність.
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA 3.5SDm2 / 9 0,37 кВт 50м діаметром 3,5 "призначений для подачі води з свердловин (діаметром від 3,5" або 87 мм) і відкритих водойм з глибиною більше ніж 9 м, коли використання поверхневого насоса неможливо або недоцільно.
Принцип роботи.
Насос OPTIMA 3.5SDm2 / 9 0,37 кВт 50м складається з двох частин: двигун в нижній частині і насос у верхній частині, жорстко зєднані між собою зубчастої муфтою міжнародного стандарту Nema і має забір води в середній частині корпусу. Насос относятітся до насосів відцентрового типу і має багатоступеневу конструкцію і «плаваючі» робочі колеса, завдяки яким реалізується підвищена стійкість до піску (до 1500 г / м3).
Забруднення робочих коліс зазвичай виникає при зупинці насоса. Коли насос запускається, осад надає надзвичайно руйнівний вплив на поверхні робочих коліс і дифузорів. Технологія «плаваючого» робочого колеса, дозволяє значно знизити наслідки тертя піску об стінки лопаток і поверхні робочих коліс і дифузорів. Робочі колеса в цьому випадку закріпленні жорстко, а мають незначний люфт вздовж вала.
При включенні насоса обертанням робочого колеса потік води нагнітається між робочим колесом і дифузором. Тиск, який утворився, піднімає робоче колесо. При цьому осад піску виноситься потоком, частина якого проходить нижче робочого колеса, не руйнуючи його. Глибинні відцентрові насоси відрізняються високим рівнем ККД, який може досягати 70%.
Конструктивні особливості .
OPTIMA 3.5SDm2 / 9 0,37 кВт 50м оснащений асинхронним однофазними двигуном з коротко замкнутим ротором і «плаваючим» робочим колесом, для реалізації підвищеної стійкості до піску. Насос комплектується вбудованим в пульт теплової захистом, а також конденсаторним блоком. Двигун заповнений спеціальним мінеральним маслом для ефективного охолодження (тепловіддачі в навколишнє середовище), а також для змащення й охолодження підшипників і механічного ущільнення.
Масло сертифіковане для контакту з харчовими продуктами. У разі витоку запах, і колір води не змінюється, небезпеки забруднення немає. Вал і корпус електродвигуна виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304. У нижній частині підшипник радіально - опорний, витримує осьові навантаження, у верхній частині двигуна - радіальний.
Загальні характеристики насоса:
• Країна виробник: Польща
• Вид: Відцентровий
• Призначення:
- Для колодязя,
- Для свердловини,
- Для крапельного поливу,
- Для поливу городу,
- Для підвищення тиску
• Тип установки: Занурювальний
• Форм-фактор: Вертикальний
• Тип води: Для чистої води
• Забір води: Зі свердловини
• Продуктивність: 4800 л / год
• Висота напору: 50 м
• Частота струму: 50 Гц
• Напруга мережі: 230 В
• Глибина занурення: 100 м
• Діаметр патрубка: 1 ½ "
• Двигун: Однофазний, асинхронний, маслонаповнений
• Потужність двигуна: 370 Вт
• Кількість робочих коліс: 9
• Матеріал корпусу насоса: високоякісна сталь
• Матеріал валу двигуна: Нержавіюча сталь
• Колір: Нержавіюча сталь
• Максимальна температура рідини, що перекачується: +35 ° С
• Довжина кабелю: 15 м
• Захист від перевантаження
• Підвищена стійкість до піску-- максимальний вміст піску 1500 г / м3.
Комплектація:
- Насос OPTIMA 3.5SDm2 / 9 0,37 кВт (14126)
- Кабель
- Пульт керування з вбудованим тепловим захистом від перевантажень
- Інструкція користувача
- Гарантійний талон
Гарантія: 24 місяці
| Тип | Свердловинний |
| Призначення | Побутове водопостачання |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип води | Для чистої води |
| Потужність (Вт.) | 370 |
| Підвищення тиску | Так |
| Матеріал робочих коліс | Пластик |
| Захист сухого ходу | Без захисту |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Комплектація |
Насос, упаковка, інструкція
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 18 кг |
| Вид насоса | Скважинный |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 30 мм |
| Качество воды | Грязная |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 100 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Максимальный напор | 50 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 0.37 Вт |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Взрывозащищенное исполнение | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 20 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 15 м |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP20 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |
| Основные | |
| Максимальная пропускная способность | 4.8 куб.м/год |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода, Вода с примесями |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 770 ₴










