
Водонагреватель проточный Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED
- Готово к отправке
- Код: 105931
1 514 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Опис
| Виробник: | Грюнхельм |
| Тип: | проточний |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Потужність, Вт: | 3000 |
| Температура води на виході, °С: | до 60 |
| Тиск на вході, бар: | 0,4-6 |
| Клас захисту: | IPX4 |
| Автоматичне включення: | так |
| Захист від сухого включення: | так |
| Захист від перегріву: | так |
| Насадка для душу: | так |
| Дисплей: | так |
| Вага, кг: | 1,3 |
| Гарантія, міс: | 12 |
ОПИС:
Проточний водонагрівач Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED - призначений для швидкого нагріву і подачі води температурою від 30 до 60°С, ідеально підійде для приміщень, де не передбачена система гарячого водопостачання. Регулювання проводитися рукояткою, також передбачений дисплей. Ви зможете його використовувати для дачі, приватних будинків або квартир. Досить просто встановити прилад в стандартний змійовик підведення холодної води і вже через декілька секунд у Вас є гаряча вода. Дана модель комлпектується душем та ідеально підходить для встановлення у ванній кімнаті. Прилад зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих вищої якості.
ОСОБЛИВОСТІ:
-
LED дисплей;
-
з душем;
-
швидке нагрівання за 2-3 секунди;
-
якісні сітчасті фільтри;
-
регулювання температури;
-
сучасний дизайн;
-
захист від сухого включення;
-
захист від перегріву;
-
захист від електроструму;
-
доступна ціна.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
-
водонагрівач Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED;
-
керівництво по експлуатації;
-
картонна упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.4 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Время нагрева воды до 50°С | 0.2 мин |
| Максимальная температура нагрева воды | 60 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 3 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Подводка | Нижняя |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Встроенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 121 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Держатель душевой лейки | Да |
| Дисплей | Да |
| Душевая лейка | Да |
| Излив | Да |
| Кран | Да |
| Магниевый анод | Нет |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Раковина (умывальник) | Да |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Нет |
| Тумба под умывальник | Нет |
| Управление водонагревателем | Гидравлическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 1 514 ₴










