
Рециркуляционный насос Optima CPI 15-15 84 мм + кабель с вилкой .
- Готово к отправке
- Код: 000013334
2 530 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос рециркуляційний Optima CPI 15-15 84 мм
Насос рециркуляційний Optima CPI 15-15 мм - призначений для примусової циркуляції в циклах гарячого водопостачання де температура води не перевищує 90 градусів Цельсія.
Може використовуватися в системах «тепла підлога», в реціркуляционних лініях.
Призначення рециркуляционного насоса забезпечення негайної подачі гарячої води на точку водозабору (змішувач і т.п.)
Це досягається шляхом влаштування між бойлером з гарячою водою і точкою водозабору окремої гілки рециркуляції
Країна виробник - Польща;
Гарантія - 2 роки
Технічні характеристики
Потужність двигуна - 28 Вт
Швидкість - 1
Максимальний напір - 1.7 метри
Максимальна подача - 7,5 л / хв
Діаметр підключення - 15 мм
Максимальний робочий тиск - 10 бар
Мінімальний тиск на вході 0.2 бар при t = 65 ° С, 0.4 бару при t = 95 ° С
Монтажний розмір - 88 мм
Вага в упаковці: 1.525 кг
Габарити упаковки (ВхШхГ): 15х9х13 см
Вага: 1.45 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 1.7 м |
| Потребляемая мощность | 0.28 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 95 град. |
| Вес | 1.52 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Контроллер давления |
| Напряжение | 220 В |
| Рабочий диапазон | 10 бар |
| Внешний диаметр | 12 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 130 мм |
| Диаметр разъема соединения | 15 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 2 530 ₴










