
Электроплитка Лемира ЭПТ 1-1,0кВт/220В (широкий тэн)
- Нет в наличии
- Код: 44777
1 118 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Характеристики:
Номінальна напруга живлення, В: 220±22
Частота струму, Гц: 50±1
Рід струму: змінний
Використовуємо німецьку арматуру для пресованої вилки
Номінальна потужність, кВт: 1,0
Регулювання температури конфорки: ступеневе
Маса, кг: 1,930±0,2
Габаритні розміри, мм: 300х300х100
Діаметр конфорки, мм: 180
Колір: білий, чорний, коричневий
Клас захисту від ураження електричним струмом і за ДСТУ IEC 60335-1
Загальна упаковка, шт: 10
Тип загальної упаковки: картонна
Розмір упаковки, мм: 673х537х332
Докладний опис:
Електроплитка ЕПТ 1-1,0 кВт / 220В «Широкий ТЕН»
Електроплитка одноконфорочна з одно кінцевим ТЕНом, перемикач зі ступеневим регулюванням температури конфорки, сигналізатор включеного стану. Призначена для приготування і підігріву їжі.
Електроплитка відповідає вимогам безпеки ДСТУ IEC 60335-1.
Підприємство виробник гарантує відповідність плитки вимогам ТУ У 27.5-03967576-026:2018 при дотриманні споживачем умов експлуатації, зберігання, транспортування і установки відповідно до вимог керівництва з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лемира |
| Вид плиты | Настольная |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Характеристики духового шкафа | |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Автоматика закипания | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Крышка | Нет |
| Секция для посуды | Нет |
| Электроподжиг | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Количество режимов работы | 3 |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Вес | 4 кг |
| Основные атрибуты | |
| Максимальная мощность печи | 1000 |
- Цена: 1 118 ₴










