
Насосна станція Optima JET100A-24 1,1кВт чавун короткий на гребінці
- Готово к отправке
- Код: 000013233
5 702 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насосна станція Optima JET100A-24 1,1 кВт чавун короткий на гребінці
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Комплектуючі:
Насос відцентровий Optima JET 100A 1,1 кВт чавун короткий
Гідроакумулятор - 24 літри.
Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятірник)
Реле тиску PM-5
Кабель з євровилкою і клемами 1,5
Манометр 6 атм. 50мм сталевий корпус
Гідравлічні характеристики насосних станцій повністю відповідають гідравлічним характеристикам насосів, на базі яких зібрано насосну станцію.
Автоматичні насосні станції Optima використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. ін. Завдяки свєму принципу дії ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, що виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об`єкт постачається водою з накопичувальної ємності, колодязя або свердловини.
Призначена для встановлення в індивідуальних системах водопостачання, перекачування чистої води з колодязів, свердловин і відкритих водойм. Також може застосовуватися для поливу городів, зрошення садів і т.д.
Принцип роботи.
Насосні станції Optima складаються з насоса, комплекту автоматики (реле тиску і манометра), і накопичувальної ємності.Реле тиску управляє роботою насоса для підтримки тиску в заданому діапазоні. Наявність манометра дозволяє контролювати тиск. Накопичувальна ємність сприяє комфортному споживанню води.
Насос відцентровий Optima JET 100A 1,1 кВт чавун короткий призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. У цій моделі вкорочена довжина насосної частини. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. ін. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Принцип роботи насоса
Optima JET 100A 1,1 кВт чавун короткий це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при дії лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі), встановленому в корпусі насоса. Рідина,що всмоктується, тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості.
Насосна частина виготовлена з чавуну
Робоче колесо - латунь
Дифузор і ежектор - термопласт,
Вал ротора - нержавіюча сталь.
Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
Ступінь захисту двигуна IP44.
Клас ізоляції F. Напруга мережі: 230V-50Hz.
Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
- номінальна потужність двигуна - 1,1 кВт
- необхідна напруга - 220В ± 5%, 50Гц
- максимальна глибина всмоктування - 9 м
- максимальна висота напору - 45 м
- максимальна продуктивність - 3 м3 / год (50 л / хв)
- максимальна температура води - 40 * С
- діаметр підключення - 1 ″
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Вес | 12 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество насосов | 1 шт |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Максимальная пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Максимальный напор | 45 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объем гидробака | 24 л |
| Перекачиваемые среды | Техническая вода, Чистая вода |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность (W) | 1.1 кВт |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Степень защиты IP | 44 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 590 мм |
| Ширина | 260 мм |
- Цена: 5 702 ₴









