
Насосна станція Optima JET150-PL-24 1,3кВт чавун довгий на гребінці
- Готово к отправке
- Код: 000013122
5 879 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насосна станція Optima JET150-PL-24 1,3 кВт чавун довгий на Гребінка
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
комплектуючі:
- Насос відцентровий Optima JET150-PL 1,3 кВт чавун довгий
- Гідроакумулятор - 24 літрb.
- Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятернік)
- Реле тиску PM-5
- Кабель з євровилкою і клемами 1,5 м
- Манометр 6 атм. 50мм сталевий корпус
Гідравлічні характеристики насосних станцій повністю відповідають гідравлічним характеристикам насосів, на базі яких складено насосну станцію.
Автоматичні насосні станції Optima використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. ін. Завдяки своєму принципу роботи ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, що виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об`єкт поставляється водою з накопичувальної ємності, колодязя або свердловини.
Призначена для встановлення в індивідуальних системах водопостачання, перекачування чистої води з колодязів, свердловин і відкритих водойм. Також може застосовуватися для поливу городів, зрошення садів і т.д.
Принцип роботи:
Автоматичні насосні станції Optima складаються з насоса, комплекту автоматики (реле тиску і манометра), і накопичувальної ємності. Реле тиску управляє роботою насоса для підтримки тиску в заданому діапазоні. Наявність манометра дозволяє контролювати тиск. Накопичувальна ємність сприяє комфортному споживанню води.
Насос відцентровий Optima JET150-PL 1,3 кВт чавун довгий призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. ін. Встановлювати в місцях, захищених від атмосферного впливу.
Optima JET150-PL 1,3 кВт чавун це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при впливі лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі), встановленому в корпусі насоса. Рідина, що всмоктується, тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості:
• Насосна частина виготовлена з чавуну
• Робоче колесо - пластик
• Дифузор і ежектор - термопласт,
• Вал ротора - нержавіюча сталь.
• Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
• Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
• Ступінь захисту двигуна IP44.
• Клас ізоляції F. Напруга мережі: 230V-50Hz.
• Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
• номінальна потужність двигуна - 1,3 кВт
• необхідне напруга - 220В ± 5%, 50Гц
• максимальна глибина всмоктування - 9 м
• максимальна висота напору - 50 м
• максимальна продуктивність - 3,6 м3 / год (60 л / хв)
• максимальна температура води - 40 * С
• діаметр підключення - 1 ″
• вага в упаковці - 18.74 кг
• вага станції - 17.35 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 60х50х18.5 см
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Потужність (кВт.) | 1,3 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 18.350000 |
| Обєм (м³): | 0.084000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Насосная станция |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 50 м |
| Пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 10 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Вес | 17.35 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Объем гидробака | 24 л |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 600 мм |
| Длина | 185 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Основные | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Степень защиты IP | 44 |
| Максимальная пропускная способность | 3.6 куб.м/год |
| Потребляемая мощность (W) | 1.1 |
| Перекачиваемые среды | Техническая вода, Чистая вода |
| Количество насосов | 1 шт. |
- Цена: 5 879 ₴







