
Насосна станція Optima JET150-50 1,3кВт чавун довгий на гребінці
- Готово к отправке
- Код: 000013119
6 630 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насосна станція Optima JET150-50 1,3 кВт чавун довгий на гребінці
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Комплектація:
- Насос відцентровий Optima JET150 1,3 кВт чавун довгий
- Гідроакумулятор - 50 літрів.
- Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятірник)
- Реле тиску PM-5
- Кабель з євровилкою і клемами 1,5
- Манометр 6 атм. 50мм сталевий корпус
Гідравлічні характеристики насосних станцій повністю відповідають гідравлічним характеристикам насосів, на базі яких складено насосну станцію.
Автоматичні насосні станції Optima використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. ін. Завдяки своєму принципу дії, ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, що виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об`єкт постачається водою з накопичувальної ємності, колодязя або свердловини.
Призначена для встановлення в індивідуальних системах водопостачання, перекачування чистої води з колодязів, свердловин і відкритих водойм. Також може застосовуватися для поливу городів, зрошення садів і т.д.
Принцип роботи насосної станції:
Автоматичні насосні станції Optima складаються з насоса, комплекту автоматики (реле тиску і манометра) і накопичувальної ємності. Реле тиску керує роботою насоса для підтримки тиску в заданому діапазоні. Наявність манометра дозволяє контролювати тиск. Накопичувальна ємність сприяє комфортному споживанню води.
Насос відцентровий Optima JET150 1,3 кВт чавун довгий призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. ін. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Optima JET150 1,3 кВт чавун - це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при впливі лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі) встановленим в корпусі насоса. Рідина, яка всмоктується, тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості.
• Насосна частина виготовлена з чавуну
• Робоче колесо - латунь
• Дифузор і ежектор - термопласт,
• Вал ротора - нержавіюча сталь.
• Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
• Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
• Ступінь захисту двигуна IP44.
• Клас ізоляції F. Напруга мережі: 230V-50Hz.
• Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
• номінальна потужність двигуна - 1,3 кВт
• необхідне напруга - 220В ± 5%, 50Гц
• максимальна глибина всмоктування - 9 м
• максимальна висота напору - 50 м
• максимальна продуктивність - 3,6 м3 / год (60 л / хв)
• максимальна температура води - 40 * С
• діаметр підключення - 1 ″
• вага в упаковці - 21 кг
• вага станції - 20.15 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 72х65х41 см
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Потужність | 1,3 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 19.710000 |
| Обєм (м³): | 0.186000 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Вес | 20 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество насосов | 1 шт |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Максимальная пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Максимальная температура окружающей среды | 65 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Максимальный напор | 50 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объем гидробака | 24 л |
| Перекачиваемые среды | Техническая вода, Чистая вода |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность (W) | 1.3 кВт |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Степень защиты IP | 44 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 185 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 6 630 ₴










