
Насосна станція Optima OP-101 "MINI MINI" безкоштовна доставка
- Нет в наличии
- Код: 000014282
2 864 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Насосна станція Optima OP-101 ″MINI″ ″MINI″
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Комплектація:
- Насос вихровий Optima QB0,12 кВт з латунним колесом
- Гідроакамулятор на 0.6 літра.
Гідравлічні характеристики насосних станцій повністю відповідають гідравлічним характеристикам насосів, на базі яких зібрано насосну станцію.
Автоматичні насосні станції Optima використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. Д. Завдяки своїм принципом дії, ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, що виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об`єкт поставляється водою з накопичувальної ємності, колодязя або свердловини.
Призначена для установки в індивідуальних системах водопостачання, перекачування чистої води з колодязів, свердловин і відкритих водойм. Також можуть застосовуватися для поливу городів, зрошення садів і т.д.
Принцип роботи станції:
Автоматичні насосні станції Optima складаються з насоса, комплекту автоматики (реле тиску) і накопичувальної ємності. У верхній частині насосної камери вбудований зворотний клапан. Реле тиску управляє роботою насоса для підтримки тиску в заданому діапазоні. Накопичувальна ємність сприяє комфортному споживання води.
Насосна станція Optima OP-101 0,12кВт застосовується там, де необхідно отримати більш високий тиск з невеликою продуктивністю для перекачування чистої води без абразивних частин і хімічно неагресивних рідин.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації і економічності, цей насос знайшов своє застосування, перш за все в побуті, зокрема для автоматичної подачі води, в комплексі з невеликими резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для компенсації недостатнього тиску у водопровідній мережі.
Ідеальне співвідношення ціна-якість-продуктивність. Запорукою тривалої і надійної експлуатації служить проста конструкція з чавунною насосної камерою і латунної крильчаткою
Вихрові насоси відносяться до машин тертя. Робоче колесо вихрового насоса аналогічно колесу відцентрового насоса, всмоктує рідину з внутрішньої частини каналу і нагнітає її в зовнішнє, в результаті чого виникає поздовжній вихор. При проходженні рідини через робоче колесо в вихровому насосі, як і в відцентровому, збільшується кінетична енергія рідини (збільшується її швидкість) і потенційна енергія тиску.
Робочою частиною насоса є колесо з радіальними лопатками. Колесо крутиться в циліндричному корпусі з малими торцевими зазорами. Рідина надходить через всмоктувальний отвір в канал, переміщається по ньому робочим колесом і викидається через вихідний отвір.
Переваги даної моделі:
• Тиск в 3-7 разів більше при однакових розмірах і частоті обертання робочого колеса;
• проста і дешева конструкція;
• може працювати на суміші газу і рідини.
Конструктивні особливості:
• Насосна частина, виготовлена з чавуну з нержавіючої вставкою, запобігає «прикисанню» робочого колеса при тривалій перерві в роботі.
• Робоче колесо - з латуні.
• Вал двигуна із нержавіючої сталі.
• Механічне ущільнення з кераміки і графіту.
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
• Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
• Ступінь захисту двигуна IP44.
• Клас ізоляції F.
• Напруга мережі: 230V - 50Hz.
• Термозахисне реле вбудоване в двигун.
Технічні характеристики:
• Вхідний з`єднання - 1/2 ``
• Вихідна з`єднання - 1/2 ``
• Кількість робочих коліс - 1
• Кількість обертів - 2850 об. / Хв.
• Потужність - 0,12 кВт
• Напруга - 220-240В
• Максимальна глибина підйому води - 6 м
• Макс.температура рідини +40
• Макс.проізводітельность - 1.8 м3 / год
• Тиск - до 27 метрів
• Вага в упаковці - 4.43 кг
• Вага станції - 4.14 кг
• Габарити упаковки (ВхШхГ) - 22.5х20х19 см
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Потужність | 0,12 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 4.670000 |
| Обєм (м³): | 0.009000 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Максимальная пропускная способность | 1.8 куб. м/час |
| Минимальная пропускная способность | 0.3 куб. м/час |
| Максимальный напор | 27 м |
| Объем гидробака | 2 л |
| Перекачиваемые среды | Вода с примесями, Питательная вода, Морская вода, Чистая вода |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальная глубина погружения | 6 м |
| Количество насосов | 1 шт |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 100 град. |
| Потребляемая мощность (W) | 0.12 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Повышение давления | Да |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Степень защиты IP | 44 |
| Вес | 4.14 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 22.5 мм |
| Длина | 20 мм |
| Высота | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 864 ₴










