
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima WQG 550 0,55 кВт
- Готово к отправке
- Код: 000013994
4 532 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima WQG 550 0,55 кВт
Країна виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Загальні характеристики та особливості:
• Потужність: 0.55 кВт
• Максимальний напір: 8 м
• Максимальна продуктивність: 9 м3 / год
• Максимальна температура рідини: 40 ° С.
• Максимально допустимий розмір часток у воді 55 мм.
• Матеріал корпусу насоса і робочого колеса - чавун
• Діаметр під`єднання - 1 ″
• Максимальна густина рідини: 1100 кг / м3.
• Максимальна глибина занурення: 5 м.
• Вага в упаковці - 12,9 кг
• Вага насоса - 12.1 кг
• Габарити упаковки (ВхШхГ) - 47х26х22 см
Галузь застосування:
Дренажно-фекальний насос WQG 550 0,55 кВт з ріжучим механізмом призначений для перекачування комунальних, побутових, промислових і сільськогосподарських забруднених вод.
Конструкція робочого колеса відкритого типу дає можливість перекачувати тверді частинки без забруднення насосної частини. Вбудований режучій механізм забезпечує подрібнення довгих і волокнистих частин уникаючи їх намотування на робоче колесо.
Насос встановлюється на рівне і тверде дно водойми або резервуара або підвішується за спеціальну рукоятку. Напорная лінія повинна мати не менше прохід ніж діаметр виходу насоса. Включення і вимикання здійснюється автоматично за допомогою поплавкового вимикача.
Принцип роботи:
Насос виконаний в одному моноблочному корпусі разом з електродвигуном і оснащений робочим колесом системи VORTEX. Насоси з такою системою комплектуються відкритим вихровим робочим колесом, яке повернуте назад щодо всмоктуючої кришки і працює за принципом рідинного вихору. Робоче колесо обертає рідину, що знаходиться в корпусі насоса, створюючи вихор, який передає кінетичну енергію рідини, виштовхуючи її з нагнітального патрубка, і всмоктуючи нову рідину з кругового проходу в нижній основі.
Конструктивні особливості:
Корпус насосної частини і робоче колесо виготовлено з чавуну. Надійність елементів ущільнювачів фекального насоса повністю ізолює електродвигун від контакту з рідиною, що перекачується і захищає від надлишкових тепла і вологи. Наявність таких особливостей, як подвійне торцеве ущільнення валу в маслозаповненій камері і маслозаповнений двигун, гарантують охолодження насоса навіть у разі його занурення в рідину менш ніж на половину. Робоче колесо з ріжучим механізмом дозволяє подрібнювати різноманітні викиди, які транспортуються зі стічними водами -шматки тканини, шнури і ін. Також насос обладнаний поплавковим вимикачем, що забезпечує роботу насоса в автоматичному режимі. Напруга мережі: 230V - 50Hz. Термозахисне реле вбудоване у виносний блок.
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 12.720000 |
| Обєм (м³): | 0.026500 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 12.9 кг |
| Вид насоса | Фекальный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 55 мм |
| Качество воды | Грязная |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 8 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Нет |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Пропускная способность | 9 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 80 град. |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 470 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Материал корпуса | Чугун |
| Режущая насадка | Да |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Вертикальная |
- Цена: 4 532 ₴










