
Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS WQ 8-12G 1.1кВт
- Готово к отправке
- Код: 000013625
5 626 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS WQD 8-12G 1.1кВт
Гарантія - 1 рік
Загальні характеристики та особливості:
• Потужність: 1,1 кВт
• Максимальний напір: 12 м
• Максимальна продуктивність: 8 м3 / год
• Наявність поплавкового вимикача
• Максимальна температура рідини: 40 ° С.
• Максимально допустимий розмір часток у воді 50 мм.
• Матеріал корпусу насоса і робочого колеса - чавун
• Діаметр під`єднання - 2 ″
• Максимальна густина рідини: 1100 кг / м3.
• Максимальна глибина занурення: 5 м.
Галузь застосування:
Дренажно фекальний насос VOLKS WQD 8-12G 1.1кВт призначений для перекачування комунальних, побутових, промислових і сільськогосподарських забруднених і фекальних вод.
Принцип роботи:
Фекальний насос VOLKS WQD 8-12G 1.1кВт виконаний в одному моноблочному корпусі разом з електродвигуном і оснащений робочим колесом системи VORTEX. Насоси з такою системою комплектуються відкритим вихровим робочим колесом, яке повернуте назад щодо всмоктуючої кришки і працює за принципом рідинного вихору. Робоче колесо обертає рідину, що знаходиться в корпусі насоса, створюючи вихор, який передає кінетичну енергію рідини, виштовхуючи її з нагнітального патрубка, і всмоктуючи нову рідину з кругового проходу в нижній основі.
Конструктивні особливості:
Корпус насосної частини і робоче колесо виготовлено з чавуну. Надійність елементів ущільнювачів фекального насоса повністю ізолює електродвигун від контакту з рідиною, що перекачується і захищає від надлишкових тепла і вологи. Наявність таких особливостей, як подвійне торцеве ущільнення валу в маслозполненной камері і маслозаповнений двигун, гарантують охолодження насоса навіть у разі його занурення в рідину менш ніж на половину. Робоче колесо з ріжучим механізмом дозволяє подрібнювати різноманітні відходи, які транспортуються зі стічними водами-шматки тканини, шнури і ін. Також насос обладнаний поплавковим вимикачем, що забезпечує роботу насоса в автоматичному режимі. Напруга мережі: 230V - 50Hz. Термозахисне реле вбудоване у виносний блок.
| Країна походження: | Китай |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 16.800000 |
| Обєм (м³): | 0.038800 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Volks pumpe |
| Вид насоса | Фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 12 м |
| Пропускная способность | 8 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Нет |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 50 мм |
| Вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Да |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Максимальная температура окружающей среды | 80 град. |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 5 626 ₴








