вверхвниз

Гідроакумулятор NPO HT 50 SS
- Готово к отправке
- Код: Насосы + TANK HT 50 SS
4 136 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Гідроакумулятори призначені для компенсації зміни величини тиску в системі водопостачання та для запобігання гідравлічних ударів, які можуть призвести до серйозних пошкоджень в системах з довгим трубопроводом.Конструктивні характеристики
корпус виконаний з вуглецевої сталі з лакофарбовим покриттям або нержавіючої сталі (для моделей SS)
мембрана змінного типу виконана з вулканізованої гуми
товщина стінки корпусу не менше 1 мм
тиск повітря в гідроакумуляторі - 0,15 МПа (1,5 бар)
|
Об'єм бака |
50 |
|
Матеріал |
Нержавіюча сталь |
|
Тип встановлення |
Горизонтальний |
|
Гарантійний термін, міс. |
18 |
|
Робочий тиск, бар |
6 |
|
Діаметр підключення |
1" |
|
Габарити (В*Ш*Г) |
365*330*600 |
|
Вага, кг |
6 |
|
Країна-виробник |
Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | NPO |
| Тип гидроаккумулятора | С механическим накопителем |
| Конструктивное исполнение гидроаккумулятора | Мембранный |
| Объем | 50 л |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Толщина стенки бака | 1 мм |
| Минимальное рабочее давление | 0.6 бар |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Минимальная рабочая температура | 10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Способ установки | Напольный |
| Расположение гидроаккумулятора | Горизонтальное (с ножками) |
| Цвет | Красный |
| Вес | 7.6 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр | 380 мм |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 1" |
| Пользовательские характеристики | |
| С заменяемой мембраной | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 136 ₴










