
МОТОБЛОК FORTE МД-81 LUX (без плуга )
- Готово к отправке
- Код: 113406/113407
41 580 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Бренд: FORTE
Тип двигуна: 4-х тактний
Країна виробника: Китай
Об'єм двигуна, см³: 452
Потужність, Вт: 5700
Оберти двигуна,max, об/хв: 2200
Гарантія, міс: 12
Об'єм паливного бака, л: 5
Об'єм масляного бака, л: 1,5
Система охолодження: Водяна
Тип палива: Дизель
Система пуску: Ручна
Ширина обробки, см: 90
Глибина обробки, см: 19,5
Кількість передач вперед: 6
Кількість передач назад: 2
Діаметр циліндра, мм: 80
Витрати палива, л/год: 0,7
Діапазон швидкості, км/год: 1,7-17
Трансмісія: Редуктор
Вал відбору потужності: +
Оберти ВВП, об/хв: 1176
Діаметр коліс: 12
Ширина колії, см: 82-88
Габарити, мм : 218*84*125
Вага, кг: 205
Опис
Дизельний мотоблок FORTE МД-81 LUX відноситься до професійного класу машин, і за допомогою широкого спектру навісного обладнання здатний виконувати різні роботи: оранка, культивація, підгортання, прополювання, косіння, збирання врожаю та ін. За допомогою причепа можна виконувати завдання транспортування вантажів. Апарат стане для Вас надійним помічником у будь-якій справі. Оптимальна якість результату роботи досягається за рахунок високої потужності дизельного мотора (5,7 кВт), якісно виготовленої трансмісії та коробки передач. Всі елементи мотоблока виготовлені з високоякісної сталі та мають значний запас міцності. Комфорт у роботі для оператора досягається завдяки низькому рівню шуму, простій системі управління та зручним ергономічним рукояткам з можливістю регулювання. Всі перераховані вище переваги моделі МД-81 LUX у поєднанні з економним споживанням палива, роблять покупку даного агрегату дуже вигідним і правильним рішенням. Інструмент поставляється в розібраному вигляді в комплекті з колесами та активною фрезою (без плуга).
ОСОБЛИВОСТІ:
- Три приводні ремені
- Водяне охолодження двигуна
- Простота в обслуговуванні
- Мале споживання палива
- LED фара
- Висока потужність двигуна
- У комплекті колеса та фреза
- Підвищена жорсткість рами
- Збільшений картер двигуна
- Вал відбору потужності
- Блокування диференціалу
- Колеса збільшеного діаметра
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мотоблок FORTE МД-81 LUX
- Колеса 12" (2шт.)
- Активна ґрунтофреза
- Комплект кріплення
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1250 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Длина | 2180 мм |
| Объем масляного бака | 0.7 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Мощность двигателя | 8 |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Вес | 220 |
| Максимальная ширина обработки | 120 |
| Максимальная глубина обработки | 20 |
| В комплекте оборудования | Фрезы |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество передач | 6 вперед/2 назад |
| Марка двигателя | 180N |
| Количество оборотов двигателя | 2200 об/хв |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем топливного бака | 3.5 л |
| Объем двигателя | 452 куб. см |
| Расход топлива | 0.7 л/ч |
| Скорость движения (транспортная) | 5 км/ч |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| Диаметр колес | 12 дюйм |
- Цена: 41 580 ₴










