
Обігрівач керамічний TEPLOCERAMIC ТCM-RA 1000 (12973) 1203х603х17
- Нет в наличии
- Код: 000019923
6 072 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Обігрівач керамічний ТCM-RA 1000 (12973)
Потужність - 1000 Вт
Площа обігріву - 20м2
Кубатура обігріву - 50 м3
Температура поверхні - 95 С
Частка інфрачервоного/конвекційного обігріву - 85/15
Клас захисту - IP 33
Розмір: 1203х603х17 мм
Вага - 24 кг
Кнопка увимк/ вимк - немає
Шнур з розеткою - є
Регулятор - є
Монтаж - горизонтальний/вертикальний
Кріплення - є
Країна виробник - Україна
Гарантійний термін - 5 років
Термін експлуатації - 30 років
TEPLOCERAMIC - Керамічні панелі інфрачервоного опалення.
- економія електроенергії
- безпека для людини
- екологічна безпека для навколишнього середовища
- простота в установці і використанні
- компактність розмірів
- відповідає сертифікатам європейських стандартів якості
- не спалює кисень
- не сушить повітря
- не піднімає пил
| Країна походження: | Україна |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | |
| Вага брутто (кг.): | 25.000000 |
| Обєм (м³): | 0.050304 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Теплокерамик |
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Рекомендуемая площадь вне помещения | 20 кв.м |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настенный |
| Особенности | Терморегулятор |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Материал корпуса | Керамика |
| Цвет корпуса | Серый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Максимальная температура нагрева | 95 град. |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Крепление на стену | Да |
| Класс защиты | I+ |
| Частота | 50 Гц |
| Колесики | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 603 мм |
| Ширина | 1203 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Вес | 24 кг |
- Цена: 6 072 ₴










