вверхвниз
Новинка

Індукційна плита Grunhelm GI-A2006
- Нет в наличии
- Код: 103416
4 796 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Характеристики та опис
Опис
Настільна індукційна плита Grunhelm GI-A2006 - стильна і якісна модель з 2 конфорками, виконана в чорному кольорі. Плита індукційного типу відрізняється високою безпекою, миттєвим нагріванням, а також економічністю.
Поверхня плити виготовлена з якісного скла. Управління моделлю сенсорне, у кожної конфорки РК-дисплей.
Є автовідключення по завершенню робочої програми.
Технічні характеристики
Потужність 3400 Вт
Рекомендований діаметр посуду 12 - 27 см
Таймер до 180 хвилин
Вага 4.5 кг
Габарити 66 х 597 х 357 мм
| Тип | Індукційна |
| Спосіб установки | Настільна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Дисплей | LED (2 шт.) |
| Таймер | Є, 180хв |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Діаметр і потужність конфорок | 27см х 1.6кВт та 27см х 1.8кВт |
| Потужність | 3.4 кВт |
| Діапазон температур, С | 80 - 240 |
| Функції | Підтримання температури дна; Захист від дітей; |
| Особливості | Автовизначення посуду; Автовимкнення; Захист від перегріву; Подвійна мідна катушка; |
| Комплектація | Плита, інструкція |
| Вага | 4.5 кг. |
| Вага в упаковці | 5.7 кг. |
| Габарити (ВхШхГ), см | 6.6 х 59.7 х 35.7 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 9 х 63.5 х 40 |
| Штрих-код EAN | 6902020912063 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Чорний |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Варочная поверхность | Индукционная |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Ширина плиты | 60 см |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики духового шкафа | |
| Гриль | Нет |
| Конвекция | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 3400 Вт |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Секция для посуды | Нет |
| Количество режимов работы | 8 |
| Возможность встраивания | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность печи | 3400 |
Информация для заказа
- Цена: 4 796 ₴
- Способ упаковки: картонная упаковка










