-11%Ваги торгові GRUNHELM GSC-053 (50кг)
- Готово к отправке
- Код: 102529
1 999 ₴
1 779,11 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Електронні ваги торгові GRUNHELM з калькулятором – призначені для зважування різних вантажів при торгових, облікових і технологічних операціях, а також для фасовки і розрахунку вартості товару на підприємствах торгівлі і громадського харчування. Корпус ваг виготовлений із пластику, платформа зроблена з нержавіючої сталі.
ПЕРЕВАГИ
Виконані в пластиковому корпусі, мають металеві кнопки. Платформа ваг з бортиками, зроблена з нержавіючої сталі завдяки цьому поглибленню торгівля стала простіше - з платформи нічого не стікає і не скочується, і тому ваги стали чистішими, шанс попадання чужорідних речовин усередину ваг значно зменшився, шанс падіння товару з ваг так само зменшився. Під знімною платформою знаходиться індикатор рівня. Висота ніжок ваг регулюється.
Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням двосторонній, підсвічування регулюється.
На дисплеї відображається рівень заряду батареї. Коли ваги знаходяться в режимі бездіяльності вони автоматично входять в режим низького споживання енергії.
Характеристики:
Напруга: 220В 50гц
Ціна ділення: 5г
Максимальна вага зважування: 50кг
Акумулятор: 4В/4аг
Час автономної роботи: до 100часов
Розміри платформи: 250х350мм
Дисплей для відображення ціни товару: 5 символів
Дисплей для відображення загальної ціни: 6 символів
Габаритний розмір упаковки: 370х134х361мм
Вага кг нетто/брутто: 2,7\3,2 кг
Особливості:
- Цифровий дисплей
- Кнопкове управління
- 5гр Дискретність вимірювання
- Обнулення ваги
- Тарування
- Індикатор перенавантаження
- Індикатор заряду
- Робота від акумулятора і від мережі
- Автовідключення
Опис Ваги торгові GSC-053 Grunhelm Торгові ваги GSC-053 Grunhelm - зручна та практична модель з калькулятором та межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі чи акумулятора. Ніжки регулюються. Корпус ваг виготовлений із пластику, платформа з нержавіючої сталі. Терезами зручно керувати за допомогою металевих клавіш, вся інформація відображається на ЖК дисплеї. Є функції обнулення ваги, тарування, а також індикатор навантаження та низького заряду батареї.
Характеристики
Вага
3 кг
Індикатор навантаження
Так
Індикатор низького заряду батареї
Так
Автовідключення
Так
Батарея
4 В/4 Ач
Вид
Настільні
Виробник
Grunhelm
Габарити (ШхГхВ)
250х350 мм
Гарантія
2 роки
Колір
Сріблястий
Комплектація
ваги Grunhelm GSC-053; посібник з експлуатації; картонна упаковка.
Країна походження
Китай
Мінімальна вага
5 г
Максимальна вага
50 кг
Матеріал виготовлення
нержавіюча сталь/пластик
Одиниці виміру
г/кг
Тип
Торгові
Управління
Кнопкове
Ціна ділення
5 г
Штрих код
2000963136424
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Материал платформы | металл |
| Система диагностики | 1 |
| Точность измерения | 5 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота | 361 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция памяти | 1 |
| Функция автоотключения | 1 |
| Дисплей | 1 |
| Подсветка дисплея | 1 |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Функция автовключения | 1 |
| Выносной блок управления | 1 |
| Тип элементов питания | другие |
| Индикатор заряда элементов питания | 1 |
| Индикация перегрузки | 1 |
- Цена: 1 779,11 ₴
- Способ упаковки: картонная упаковка









