
Радіатор алюмінієвий секційний GALLARDO ALPOWER 500/96 (кратно 10)
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: 000015818
409 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Секція алюмінієвого радіатора GALLARDO ALPOWER 500/96 200Вт (кратне 10шт)
Призначення: Використовується для опалення житлових, громадських, промислових будівель або будинків з індивідуальною системою опалення відкритого/закритого типу, а також в приміщеннях з високими вимогами до гігієни (медичні установи, дитячі сади і т.п.).
Характеристики:
• Максимальний робочий тиск-18атм
• Випробувальний тиск-36атм
• Тиск на разрив- 54атм
• Теплова віддача однієї секції при Δt70/60/50 °C- 200/171/142Вт
• Площа обігріву однієї секції при Δt70 °С - 4-5кб.м
• Максимальна температура теплоносія-120 °С
• Значення водневого показника-6-10.5 pH
• Ємність секціі- 0,41л
• Вага секціі- 1,04кг
• Тип секціі- F5
• Міжосьова відстань - 500мм
• Розміри ВхШхД- 580х80х96мм
• Діаметр підключення-1дюйм
• Колір-білий (RAL 9016)
Комплектація:
• Алюмінієвий радіатор - 10сек
• Паспорт- 1шт
• Індивідуальна упаковка- 1шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gallardo |
| Страна производитель | Китай |
| Тепловая мощность | 200 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 18 бар |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Тип радиатора | 10 |
| Способ подключения | Боковое |
| Объем воды в радиаторе | 0.41 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 1.04 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 580 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Термоголовка | Нет |
| Кран радиаторный угловой | Нет |
| Кран радиаторный прямой | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество секций | 10 |
| Глибина (мм.) | 96 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 18 |
| Міжосьова відстань (мм.) | 500 |
| Опрессовочное давление | 35 бар |
| Вид радиатора | Литый |
- Цена: 409 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.









