
Радіатор біметалевий секційний ENERGO BIDEEP 500/96 (кратно 10)
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: 000020261
330 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Секція біметалічного радіатора ENERGO BIDEEP 500/96
Призначення: Використовується для опалення житлових, громадських, промислових будівель або будинків з централізованою системою опалення закритого типу.
Характеристики:
• Максимальний робочий тиск-32атм
• Випробувальний тиск-52атм
• Тиск на разрив- 90атм
• Теплова віддача однієї секції при Δt70 / 60/50 ° C- 172/147 / 122Вт
• Площа обігріву однієї секції при Δt70 ° - 2.5-3.5кб.м
• Максимальна температура теплоносія-120 ° С
• Значення водневого показника-6-10.5 pH
• Ємність секціі- 0,28л
• Вага секціі- 1,22кг
• Тип секціі- F5
• Міжосьова відстань- 500мм
• Розміри ВхШхД- 545х76х95мм
• Діаметр підключення-1дюйм
• Колір-білий (RAL 9016)
Комплектація:
• Біметалічний радіатор - 10сек
• Паспорт- 1шт
• Індивідуальна упаковка- 1шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энерго |
| Страна производитель | Китай |
| Тепловая мощность | 122 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 32 бар |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Способ подключения | Боковое |
| Объем воды в радиаторе | 2.8 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 1.22 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Опрессовочное давление | 52 бар |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
| Количество секций | 10 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 545 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Термоголовка | Нет |
| Кран радиаторный угловой | Нет |
| Кран радиаторный прямой | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина (мм.) | 96 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 32 |
| Міжосьова відстань (мм.) | 500 |
- Цена: 330 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.










