
Радіатор біметалевий секційний QUEEN THERM 350/96 (кратно 10)
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: 000021821
420 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Радіатор біметалічний секційний QUEEN THERM 350/96 (кратно 10)
Призначення: Використовується для опалення житлових, громадських, промислових будівель або будинків з централізованою системою опалення закритого типу.
Характеристики:
• Максимальний робочий тиск-32атм
• Випробувальний тиск-52атм
• Тиск на разрив- 90атм
• Теплова віддача однієї секції при Δt70/60/50°C- 154/132/110Вт
• Площа обігріву однієї секції при Δt70°C - 2-3кб.м
• Максимальна температура теплоносія-120°С
• Значення водневого показника-6-10.5 pH
• Ємність секціі- 0,22л
• Вага секціі- 1,21кг
• Тип секціі- F6
• Міжосьова расстояніе- 350мм
• Розміри ВхШхД- 420х80х96мм
• Діаметр підключення-1дюйм
• Колір-білий (RAL 9010)
Комплектація:
• Біметалічний радіатор - 10сек
• Паспорт- 1шт
• Індивідуальна упаковка- 1шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QUEEN |
| Страна производитель | Китай |
| Тепловая мощность | 154 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 32 бар |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Тип радиатора | 10 |
| Способ подключения | Боковое |
| Объем воды в радиаторе | 0.22 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 1.21 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал | Биметалл |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Термоголовка | Нет |
| Кран радиаторный угловой | Нет |
| Кран радиаторный прямой | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество секций | 10 |
| Опрессовочное давление | 52 бар |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
- Цена: 420 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.










