
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 500х1800
- Готово к отправке
- Код: 000013170
5 480 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM
Призначення: Використовується для опалення житлових, громадських, промислових будівель або будинків з індивідуальною системою опалення закритого типу.
Характекристики:
• Тип: 22 (дві панелі з двома конвекторами)
• Висота, мм: 500
• Довжина, мм: 1800
• Підключення: бічне-1/2"ВР
• Межосевое расстояние бокового подключения, мм: 445
• Теплова потужність ∆t=70°C (←95°C/→85°C/↑20°C), Вт: 3672
• Вага брутто, кг: 41
• Обєм води, л: 9,5
• Опалювана площа h=2,7м (t=20°C), м2: 27
• Максимальний робочий тиск, бар: 8
• Максимальна температура, °С: 95
• Загальна товщина листа панелі, мм: 1,0+0,1
• Загальна товщина листа конвектора, мм: 0,3+0,05
• Загальна товщина листа бічної та верхньої кришки, мм: 0,5+0,15
• Колір: білий (RAL9016)
Комплектація:
• Радіатор (в упаковці), шт: 1
• Арматура кріплення, шт: 3
• Шуруп 8х60, шт: 6
• Дюбель Ø10, шт: 6
• Пластиковий фіксатор, шт: 6
• Сталева заглушка, шт: 1
• Кран Маєвського (повітровідвідник), шт: 1
• Ключ крана Маєвського, шт: 1
• Технічний паспорт, шт: 1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optimum |
| Страна производитель | Украина |
| Тепловая мощность | 3672 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление | 8 бар |
| Испытательное давление | 10 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Тип радиатора | 22 |
| Способ подключения | Боковое |
| Объем воды в радиаторе | 9.5 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 41 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Толщина листа панели радиатора | 1 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Термоголовка | Нет |
| Кран радиаторный угловой | Нет |
| Кран радиаторный прямой | Нет |
- Цена: 5 480 ₴










