
Радіатор сталевий панельний QUEEN THERM 22 бок 500х2000
- В наличии
- Код: 000022107
9 240 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Радіатор сталевий панельний QUEEN THERM.
Призначення: Використовується для опалення житлових, громадських, промислових будівель або будинків із індивідуальною системою опалення закритого типу.
Характеристики:
• Тип: 22 (дві панелі з двома конвекторами)
• Висота, мм: 500
• Довжина, мм: 2000
• Підключення: бічне-1/2"ВР
• Міжосьова відстань бічного підключення, мм: 445
• Теплова потужність ∆t=70°C (←95°C/→85°C/↑20°C), Вт: 4590
• Вага брутто, кг: 52
• Обєм води, л: 10,5
• Опалювана площа h=2,7м (t=20°C), м2: 34
• Максимальний робочий тиск, бар: 10
• Максимальна температура, °С: 110
• Загальна товщина листа панелі, мм: 1,15+0,1
• Загальна товщина листа конвектора, мм: 0,5+0,05
• Загальна товщина листа бічної та верхньої кришки, мм: 0,7+0,15
• Колір: білий (RAL9016)
Комплектація:
• Радіатор (в упаковці), шт: 1
• Арматура верхнього кріплення, шт: 3
• Фіксатор нижнього кріплення, шт: 3
• Розпірка нижнього кріплення, шт: 3
• Шуруп 8х60, шт: 3
• Дюбель Ø10, шт: 3
• Пластиковий фіксатор, шт: 3
• Сталева заглушка, шт: 1
• Кран Маєвського (повітровідвідник), шт: 1
• Технічний паспорт, шт: 1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QUEEN |
| Страна производитель | Словакия |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Материал | Сталь |
| Объем воды в радиаторе | 10.5 л |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 4590 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Толщина листа панели радиатора | 1.15 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 |
- Цена: 9 240 ₴





