-12%Кавоварка еспресо (напівавтоматична) GRUNHELM GEC08
- Готово к отправке
- Код: 116800
5 249 ₴
4 619,12 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Сфера використання
Для дома
Тип
Напівавтоматична ріжкова
Тип кави
Мелена
Контейнер для засипання меленої кави
Немає
Дисплей
Індикаторний
Приготування капучіно
Є
Ємність для молока
Немає
Додаткові функції
Платформа для підігріву та зберігання посуду; Регулювання подачі пари; Багаторазовий фільтр
Особливості
Напіватоматична; Система "Капучино";Антікрапельна система; Знімний піддон для крапель; Знімний резервуар для води; Шкала рівня води; Сенсорна панель керування; Індикаторний дисплей; 2 окремих термостата для контроля температури води и пари
Комплектація
Кавамашина; Холдер; Мірна ложка 2в1 (дозатор/темперування); 2 сітечка (для закладки на 1 та на 2 чашки); Інструкція
Резервуар для води, мл
1600
Тиск водяного насоса, бар
15
Потужність, Вт
850
Колір
Нержавіюча сталь / чорне скло
Довжина кабелю, м
0.7
Вага в упаковці, кг
4.1
Габарити упаковки, мм
345х285х360
Гарантія, міс
24
Штрих код
6902021080006
Тип управління
Сенсорне
Кофеварка еспресо GEC08 :: ріжкова; напівавтоматична; сенсорне управління; 15 бар; паровий капучінатор; підігрів посуд; 2 сіточки в комплекті (для закладки на 1 та на 2 чашки, '); 850Вт.; нержавіюча сталь + чорне скло (GRUNHELM)
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество ярусов пароварки | 1 |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Тип управления | Сенсорное |
| Материал емкостей | металл |
| Общий объем | 1 л |
| Объем резервуара для воды | 1.6 л |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Звуковой сигнал | Да |
| Термостат | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 345 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Вес | 4.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Бытовое |
| Тип профессиональной кофемашины | Полуавтоматическая |
| Объем | 1.6 л |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Давление помпы | 15 бар |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Противокапельная система | Да |
| Способ приготовления эспрессо | полуавтоматический |
| Материал рожка | металл |
| Способ приготовления капуччино | ручной |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Фильтр | постоянный |
- Цена: 4 619,12 ₴









