-11%Хлібопічка Grunhelm GBM1000 (710 Вт)
- Готово к отправке
- Код: 116633
5 879 ₴
5 232,31 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність: 710 Вт
Напруга: 220 - 240 В
Частота: ~ 50/60 Гц
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, пластик
Об'єм чаші для випічки: 2,0 л
Покриття чаші: антипригарне
Керування: кнопкове
Дисплей: ЖК (з підсвічуванням)
Таймер відтермінування: від 10 хв до 15 год, крок 10 хв
Підтримка температури: так
Кількість автоматичних програм: 19
Вага випічки: 500 / 750 г / 1000 г
Колір скоринки: світлий, середній, темний
Довжина кабелю: 120 см
Габаритні розміри хлібопічки (Ш / В / Г): 34,5х24,8х30,9 см
Габаритні розміри упаковки (Ш / В / Г): 41,0х28,5х40,2 см
Вага нетто/брутто: 6,00 кг/7,25кг
ОСОБЛИВОСТІ:
стильний зовнішній вигляд;
вікно контролю процесу випічки;
простота керування і встановлення
параметрів;
багатофункціональність;
функція пауза;
збереження поточних установок
програми;
гарні результати тестів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
хлібопіч - 1 шт
форма для випічки - 1 шт
лопатка для замісу тіста - 1 шт
мірний стаканчик - 1 шт
мірна ложка - 1 шт
гачок - 1 шт
інструкція з експлуатації - 1 шт
гарантійний талон - 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Тип управления | Электронное |
| Максимальный вес выпечки | 1 кг |
| Регулировка веса выпечки | Да |
| Форма выпечки | буханка |
| Замес теста | Нет |
| Отсрочка старта | Да |
| Максимальное время отсрочки старта | 15 час |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Выбор цвета корочки | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Дисплей | Да |
| Смотровое окошко | Да |
| Защита от детей | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 248 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Глубина | 309 мм |
| Вес | 6 кг |
| Комплектация | |
| Прямоугольная форма для выпекания | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Книга рецептов | Да |
- Цена: 5 232,31 ₴










