
Інфрачервоний обігрівач KUMTEL LX-2832, 1.5 кВт
- Готово к отправке
- Код: 123725
1 232 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
-
Технічні характеристики
-
Потужність обігріву
1500 Вт
-
-
Основні
-
Виробник
-
Тип управління
Механічне
-
Гарантійний термін
12 міс
-
Колір корпусу
Чорний
-
Матеріал корпусу
Пластик
-
Країна виробник
Туреччина
-
Тип нагрівального елементу
Кварцовий
-
Кількість режимів роботи
2
-
Тип встановлення
Підлоговий
-
Рекомендована площа приміщення
20 кв.м
-
Призначення
Побутове
-
Безпека
Відключення при падінні
-
Стан
Новий
-
Тип джерела енергії
Електричний
-
Інфрачервоний нагрівач Kumtel LX-2832 (Туреччина)
Побутовий нагрівач Кумтел LX-2832 створений на основі надійних комплектуючих, як нагрівальний елемент обладнаний трьома надійними кварцовими трубами всередині яких встановлена нагрівальна спіраль. Використовується для обігрівання житлових кімнат, офісів, невеликих складів.
Кварцовий нагрівач Kumtel LX-2832 має потужність 1500 Вт, нагрівальний елемент випромінює інфрачервоні промені, які прогрівають предмети, що стоять поруч, а ті так само віддають теплоприміщенню. Особливістю цього нагрівача є те, що він не спалює кисень і працює дуже тихо. Рекомендована площа обігрівання становить до 20 кв.м.
Параметри інфрачервоного нагрівача:
- Потужність — 1500 Вт;
- 2 режими за потужністю: 750 Вт, 1500 Вт;
- Тип керування — механічний;
- Нагрівальний елемент — інфектражна лампа (всередині спіраль);
- Номінальна площа обігрівання — 20 кв.м;
- Захист від перегрівання;
- Встановлення — підлогове;
- Тиха робота;
- Захисна сітка;
- Захист від перекидання;
- Швидкий час нагрівання;
Такий тип нагрівачів використовується для не дуже тривалого та швидкого обігрівання приміщень.
Цей прилад не рекомендується залишати без нагляду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kumtel |
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Кварцевый |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Количество режимов работы | 3 |
| Особенности | Терморегулятор, Функция наклона |
| Безопасность | Отключение при падении |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Диаметр обогрева | 20 м |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Регулировка высоты | Да |
| Крепление на стену | Нет |
| Частота | 50 Гц |
| Колесики | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 440 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Вес | 2 кг |
- Цена: 1 232 ₴










