-4%Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-W
- Готово к отправке
- Код: 131174
3 469 ₴
3 330,24 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Об`єм
20 л
-
Тип управління
Механічне
-
Максимальна потужність мікрохвиль
700 Вт
-
Гриль
Ні
-
Дисплей
Ні
-
Кількість рівнів потужності
5
-
Країна виробник
Китай
-
Гарантійний термін
24 міс
-
Стан
Новий
-
-
Додаткові функції і характеристики
-
Режим розморожування
Так
-
-
Габаритні розміри
-
Вага
10.1 кг
-
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-W — сучасний багатофункційний пристрій нового покоління, без якого важко уявити наше життя. Процес приготування та розморожування страв із мікрохвильовою піччю стає набагато простішим і комфортнішим. Механічна система керування не містить жодних спеціальних навичок і знань, з нею впорається навіть новачок. Піч має потужність 700 Вт, яку Ви можете регулювати, з огляду на 5 можливих рівнів, так само має функцію розморожування й таймер на 35 хв. Ця модель виготовлена в класичному білому кольорі, має збільшений внутрішній об'єм 20 л, у який поміщений обертовий піддон діаметром 255 мм, водночас вага та зовнішні розміри залишилися мінімальними. Всі вище перераховані якості роблять купівлю цієї мікрохвильової печі розумним і економним рішенням.
ОСОБЕННОСТИ:
- ергономічний дизайн;
- мала вага та компактні розміри;
- багатофункціональність;
- оптимальна потужність;
- механічне керування;
- великий об'єм внутрішньої камери;
- функция разморозки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: Грюнхельм
- Тип: звичайна (соло)
- Номінальна потужність, Вт: 700
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Об'єм, л: 20
- Керування: механічне
- Кількість рівнів потужності: 5
- Функция разморозки: є
- Таймер роботи, хв: до 35
- Діаметр піддона, мм: 255
- Поворотний піддон: да
- Колір: білий
- Габарити упаковки: 26х46.5х38.5 см
- Вага, кг: 10,1
- Гарантія, міс.: 24
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-W;
- скляна поворотна підставка;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
Характеристики
Вес
Габариты
Гарантия
2 года
Диаметр поддона
25.5 см
Звуковой сигнал
Да
Комплектация
Микроволновая печь Поворотный стол Инструкция
Мощность
700 Вт
Напряжение
220-240 В
Объем
20 л
Производитель
Grunhelm
Размораживание
Да
Страна происхождения
Китай
Таймер
35 мин
Тип
Обычная
Тип управления
Механическое
Уровней мощности
5
Цвет
Белый
Частота
50-60 Гц
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | GRUNHELM |
| Объем | 20 л |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Поворотные |
| Максимальная мощность микроволн | 700 Вт |
| Гриль | Нет |
| Конвекция | Да |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Нет |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Режим размораживания | Да |
| Автоматическая разморозка | Нет |
| Автоматический разогрев | Нет |
| Поддержание температуры | Да |
| Приготовление на пару | Нет |
| Очистка паром | Нет |
| Автоматические программы приготовления | Нет |
| Звуковой сигнал | Да |
| Инвертор | Нет |
| Внутреннее освещение | Да |
| Дверца | Навесная |
| Открывание дверцы | ручка |
| Замок от детей | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 439.5 мм |
| Ширина | 375.7 мм |
| Глубина | 375.7 мм |
| Вес | 10.33 кг |
- Цена: 3 330,24 ₴










