вверхвниз
-12%1 день
Витяжка вбудована Grunhelm GVB 430 TB
- Готово к отправке
- Код: 134702\134703
8 279 ₴
7 285,52 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Витяжка GRUNHELM GVB 430 TB - це компактний пристрій для відведення повітря з сенсорним керуванням. Корпус з пластику чорного кольору, він не схильний до іржі, окислення, має невелику вагу.
особливості:
- Вбудована
- Сенсор + Жестове управління
- Алюмінієвий жировий фільтр
- LED підсвічування 2х2 Вт
- Гарантія 2 роки
Характеристики
Вага
7.5 кг
Виробник
Grunhelm
Висота
324 мм
Глибина
295 мм
Енергоспоживання
67 кВт/рік
Жировий фільтр
Алюмінієвий
Кількість швидкостей
3
Клас енергоспоживання
B
Колір
Чорний
Матеріал
Пластик
Продуктивність
1200 м3/год
Рівень шуму
62 дБ
Режим роботи
Відведення повітря
Тип
Вбудована витяжка
Тип освітлення
2х2 Вт LED
Тип управління
Сенсор + Жестове
Ширина
555 мм
Штрих код
8690001347024
| Бренд: | Grunhelm |
| Тип: | Витяжка вбудована |
| Тип монтажу: | вбудована (в шафу) |
Основні характеристики |
|
| Ширина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 294,5 |
| Глибина, мм: | 295 |
| Керування: | сенсорне, керування жестами |
| Тип повітроочисника: | проточний |
| Відведення/рециркуляція повітря: | є / немає |
| Mаксимальна потужність, м3 / год: | 1200 |
| Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: | понад 28,5 |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | чорний |
| Рівень шуму, дБ: | max 62 |
| Споживана потужність, Вт: | немає даних |
| Діаметр вихідного отвору, мм: | 150 |
| Висота вбудовування, мм: | 290,5 |
Фільтри |
|
| Грубого очищення (жировий) - металевий: | є |
| Грубого очищення (жировий) - з органічних волокон: | немає |
| Тонкого очищення (вугільний фільтр): | немає |
Оснащення |
|
| Мотор (кількість х потужність, Вт): | 1 |
| Кількість швидкостей/інтенсивний режим: | 3 |
| Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): | LED 2х2 |
| Таймер: | немає |
| Індикатор заміни фільтра: | немає |
| Дисплей: | немає |
| Зворотний клапан: | немає даних |
| Сенсор диму: | немає |
| Периметральне всмоктування: | немає |
| Покриття проти відбитків пальців: | немає |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Турция |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Режимы работы | Отвод |
| Производительность вытяжки | 1200 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 62 дБ |
| Тип управления | Сенсорное |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Ширина | 555 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 520 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 286 Вт |
| Фильтр | металлический |
| Индикатор замены фильтра | Нет |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Мощность освещения | 4 Вт |
| Таймер | Нет |
| Интенсивный режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Цвет окантовки | серебро |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 365 мм |
| Максимальная высота | 555 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Вес | 9.6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 7 285,52 ₴










