вверхвниз
-7%1 день
Варильна поверхня GPC 723 BE склокераміка, 4 конф. GRUNHELM
- Готово к отправке
- Код: 127425-128930
6 299 ₴
5 858,07 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Виготовлена зі склокерамічної панелі варильна поверхня GPC 723 BE з нагрівальними елементами типу Hi-Light виконана у гарному дизайні, проста у догляді та ідеально підійде для будь-яких приміщень.
Ця модель оснащена автовідключенням після останньої зміни температури або активації інших функцій. Отже виключається ризик залишити працюючу панель надовго без нагляду.
Завдяки індикації залишкового тепла, можна не тільки вберегти себе від опіків, а використовувати теплову енергію за призначенням, заощадивши електрику.
Функція блокування доступу від дітей виключає можливість випадкової зміни налаштувань, що підвищує безпеку експлуатації.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
||
| Дисплей |
|
Особливості, додаткові функції
| Основні функції |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Габарити вбудовування (ВхШхГ) |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) |
|
||
| Потужність підключення |
|
||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Наявність вилки |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Комплектація |
|
||
| Вага | 9,2 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 10,2 кг | ||
| Країна виробництва |
|
||
| Гарантійний термін |
|
||
| Бренд |
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Электрическая |
| Производитель | GRUNHELM |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Тип электрических нагревателей | Hi-Light |
| Рамка по краям | без рамки (скошенные края) |
| Дизайн "Домино" | Нет |
| Тип управления | Сенсорное |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Конфорки | |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 0 |
| Количество электрических конфорок | 4 |
| Конфорка-гриль | Нет |
| Конфорка Fry top | Нет |
| Конфорка Coup de feu | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Да |
| Тип электроподжига | автоматический |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Индикатор остаточного тепла | Да |
| Защита от детей | Да |
| Потребляемая мощность | 6000 Вт |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Высота | 51 мм |
| Вес | 9.2 кг |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 55 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 560 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 490 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 858,07 ₴










