вверхвниз
-12%1 день
Витяжка вбудована Grunhelm GVB 430 TW (біле стікло)
- Готово к отправке
- Код: 134704-134705
8 279 ₴
7 285,52 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Витяжка GRUNHELM GVB 430 TW - це компактний пристрій для відведення повітря з сенсорним керуванням. Корпус з пластику, він не схильний до іржі, окислення, має невелику вагу.
особливості:
- Вбудована
- Сенсор + Жестове управління
- Алюмінієвий жировий фільтр
- LED підсвічування 2х2 Вт
- Гарантія 2 роки
Рівень шуму
62 дБ
Тип
Вбудована витяжка
Спосіб установки
Вбудованний
Режими роботи
Відведення повітря
Тип керування
Сенсор + Жестове
Матеріал
Пластик
Тип фільтру
Алюмінієвий
Тип освітлення
LED
Кількість/потужність ламп
2х2 Вт LED
Дисплей
Ні
Продуктивність, м3/год
1200 м3/год
Кількість швидкостей
3
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Витяжка/Інструкція
Енергоспоживання, кВт/год
67 кВт/рік
Клас енергоспоживання
B
Підключення до електромережі, В/Гц
220/50
Вага, кг
7.5 кг
Габарити (ВхШхГ), мм
324х555х295 мм
Гарантія, міс
24
Колір
Білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Режимы работы | Отвод |
| Производительность вытяжки | 1200 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 62 дБ |
| Тип управления | Сенсорное |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Ширина | 555 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 520 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Фильтр | жировой |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Мощность освещения | 4 Вт |
| Таймер | Нет |
| Интенсивный режим работы | Да |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Цвет окантовки | серебро |
| Габаритные размеры | |
| Максимальная высота | 324 мм |
| Глубина | 295 мм |
| Вес | 7.5 кг |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 7 285,52 ₴










