вверхвниз
-6%1 день
Витяжка GVP 410 WF пласка білий GRUNHELM
- Готово к отправке
- Код: 137703-137704
2 779 ₴
2 612,26 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип пласка
Режим роботи відведенняФільтр алюмінієвий (жировий)
Колір корпуса білий
Освітлення світлодіодне
Технічні характеристики
Потужність двигуна 140Вт
Максимальна продуктивність 450м³/год
Максимальний рівень шуму 68дБ
Потужність освітлення 1x4Вт
Кількість двигунів 1
Кількість швидкостей 3
Керування
Керування кнопкове|кулісні перемикачі
Розміри
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 60 х 48 см | ||
| Вага | 6,35 кг | ||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 х 63,5 х 55 см | ||
| Вага в упаковці, кг | 7,4 кг | ||
| Комплектація |
Витяжка Інструкція Гарантійний талон Шнур живлення з вилкою Металевий фільтр |
||
Гарантія |
|
||
| Країна виробництва |
Туреччина |
||
| Гарантійний термін |
2 роки |
||
| Бренд |
GRUNHELM |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Турция |
| Тип вытяжки | Подвесная |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Режимы работы | Отвод |
| Производительность вытяжки | 450 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Кнопочные |
| Ширина | 600 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 60 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 140 Вт |
| Фильтр | жировой |
| Количество ламп освещения | 1 |
| Мощность освещения | 4 Вт |
| Интенсивный режим работы | Да |
| Антивозвратный клапан | Да |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 180 мм |
| Максимальная высота | 180 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Вес | 6.35 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 612,26 ₴










