-13%Витяжка вбудована Grunhelm GVC 020 W
- Готово к отправке
- Код: 128651
3 599 ₴
3 131,13 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Витяжка GRUNHELM GVC 020 W - це компактний пристрій для відведення повітря, який вбудовується, з простим кнопковим керуванням. Корпус виконаний із емальованої сталі, він не схильний до іржі, окислення, має невелику вагу, через що шумність на мінімумі - 56 дБ. Потужність двигуна 65 Вт із продуктивністю 650 м³/год. Підсвічування представлено однією лампочкою 2 Вт, загалом споживає витяжка зовсім небагато.
Особливості:
- Вбудована
- Кнопкове управління
- Алюмінієвий жировий фільтр
- LED підсвічування 1х2 Вт
- Гарантія 2 роки
- Емальована сталь
Енергоспоживання
0.07 кВт/год
Рівень шуму
56 дБ
Тип
Вбудована витяжка
Спосіб установки
Вбудованний
Режими роботи
Відведення повітря
Тип керування
Кнопковий
Матеріал
Емальована сталь
Тип фільтру
Алюмінієвий касетний
Тип освітлення
LED
Кількість/потужність ламп
1х2 Вт LED
Дисплей
Ні
Продуктивність, м3/год
650 м3/год
Кількість швидкостей
3
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Витяжка/Інструкція
Клас енергоспоживання
С
Підключення до електромережі, В/Гц
220/50
Вага, кг
4.5 кг
Габарити (ВхШхГ), мм
255х525х291 мм
Гарантія, міс
24
Колір
Білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Режимы работы | Отвод |
| Производительность вытяжки | 650 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 56 дБ |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Кнопочные |
| Ширина | 525 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 494 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 0.7 Вт |
| Фильтр | металлический |
| Индикатор замены фильтра | Нет |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Количество ламп освещения | 1 |
| Мощность освещения | 2 Вт |
| Таймер | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 255 мм |
| Максимальная высота | 525 мм |
| Глубина | 291 мм |
| Вес | 4.5 кг |
- Цена: 3 131,13 ₴










