
Плита газоелектрична FLG5612MB чорна Grunhelm верх газ +духовка электро
- Нет в наличии
- Код: 133696-133697
11 012 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Опис Плита газоелектрична FLG5612MB чорна Grunhelm
Плита газоелектрична Grunhelm – модель комплектується функцією газ контролю, тому використання цієї моделі буде максимально безпечним та комфортним. На варильній панелі передбачено 4 інноваційні газові конфорки різних розмірів – для комфортного та рівномірного нагріву посуду різних об'ємів та діаметрів днища. Потужність газового потоку та полум'я регулюють поворотні ручки на передній панелі плити.
- Підсвітлення духовки (включається кнопкою) – лампа розжарювання.
- Подвійне скло дверцят духовки – легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки.
- Легко очищається емаль духовки.
- Подвійна теплоізоляція плити, поверхня зовні не нагрівається.
- Чавунна решітка поверхні з матовим емалевим покриттям.
- Регульовані ніжки.
- FFD запобіжний газовий пристрій для кожного пальника та духовки
- Ящик для посуду
- Категорія газу I2H2L
- Витрати газу (G20) 0,70 м. куб./год
- Витрати газу (G25) 0,71 м. куб./год
Тип
Газова
Спосіб установки
Окремостояча
Типи нагрівальних елементів поверхні
4 газові конфорки
Газ-контроль поверхні
є
Електропідпал поверхні
Кнопкою
Матеріал решіток поверхні
Емальований метал
Кришка варильної поверхні
є
Матеріал кришки варильної поверхні
Скло
Таймер
Немає
Тип духовки
Електрична
Корисний об'єм духовки, л.
60
Підсвітка духовки
Є
Внутрішнє покриття духовки
Ємаль
Кількість стекол в дверцятах духовки
2
Гриль
Немає
Конвекція
Немає
Вертел
Немає
Термостат
Немає
Відділення для посуду
є, висувний ящик
Кабель живлення
є, з вилкою
Номінальна напруга, В
220/240 ~50 Гц
Вага, кг
28
Габарити (ВхШхГ)
500х600 мм
EAN штрих-код
Країна виробник
Туреччина
Гарантія
24 місяці
Колір
Черний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Варочная поверхность | газовая |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Духовой шкаф | электрический |
| Ширина плиты | 50 см |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Нет |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Индикатор остаточного тепла | Нет |
| Материал решетки | Эмалированная сталь |
| Характеристики духового шкафа | |
| Объем духового шкафа | 60 л |
| Гриль | Нет |
| Вертел | Нет |
| Термостат | Нет |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Очистка духовки | Традиционная |
| Блокировка дверцы духового шкафа | Нет |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 |
| Внутреннее освещение | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 2.3 Вт |
| Терморегулятор | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Крышка | стеклянная |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Электроподжиг | Да |
| Тип электроподжига | механический |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 872 мм |
| Ширина | 497 мм |
| Глубина | 627 мм |
| Вес | 28 кг |
- Цена: 11 012 ₴










