-7%Витяжка купольна Grunhelm GVR 651 MB
- Готово к отправке
- Код: 134924
4 959 ₴
4 611,87 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Пристінна витяжка GRUNHELMGVR 651 MB - вражає своїм дизайном та сучасним підходом до створення витяжок для кухонь. Максимальна потужність пристрою з вільним виходом повітря становить 950м3/год. Вона швидко та ефективно очищує повітря від неприємних запахів та випарів, що виникають під час готування, забезпечуючи свіжістьу кухні. Витяжка оснащена двома тришаровими алюмінієвими фільтрами, які ефективно захищають мотор та інші компоненти пристрою від забруднення жиром та випарами.
Потужність
190 Вт
Рівень шуму
56 дБ
Тип
Витяжка купольна
Режими роботи
Відведення повітря
Тип керування
Кнопковий
Матеріал
Емальований метал
Тип фільтру
Алюмінієвий
Тип освітлення
LED
Кількість/потужність ламп
2х3 Вт LED
Продуктивність, м3/год
950 м3/год
Кількість швидкостей
3
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Витяжка/Інструкція
Клас енергоспоживання
B
Підключення до електромережі, В/Гц
220/50
Вага, кг
7 кг
Габарити (ВхШхГ), мм
630х520х290 мм
Гарантія, міс
24
Колір
Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Турция |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Режимы работы | Отвод |
| Производительность вытяжки | 950 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 56 дБ |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Кнопочные |
| Ширина | 500 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 190 Вт |
| Фильтр | металлический |
| Индикатор замены фильтра | Нет |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Мощность освещения | 6 Вт |
| Таймер | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 630 мм |
| Максимальная высота | 520 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Вес | 7 кг |
- Цена: 4 611,87 ₴










