-12%Витяжка купольна Grunhelm GVG 651 MI
- Готово к отправке
- Код: 134926-134927
3 959 ₴
3 483,92 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
КупольнавитяжкаGVG 651 MI - виготовлена у сталевому кольоріі має ширину 60 см. Оснащена трьома рівнями швидкості керування, що забезпечують комфортне використання в різних ситуаціях. Вона також має якісний алюмінієвий фільтр, що ефективно утримує жир і бруд, а також підсвіткуLED. Двигун має достатню потужність для очищення повітря в кімнатах розміром15-20 кв метрів.
Потужність
190 Вт
Рівень шуму
56 дБ
Тип
Витяжка купольна
Режими роботи
Відведення повітря
Тип керування
Кнопковий
Матеріал
Алюміній/Скло
Тип фільтру
Алюмінієвий
Тип освітлення
LED
Кількість/потужність ламп
2х3 Вт LED
Продуктивність, м3/год
950 м3/год
Кількість швидкостей
3
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Витяжка/Інструкція
Клас енергоспоживання
С
Підключення до електромережі, В/Гц
220/50
Вага, кг
12.5 кг
Габарити (ВхШхГ), мм
630х400х620 мм
Гарантія, міс
24
Колір
Нержавіюча сталь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Режимы работы | Отвод |
| Производительность вытяжки | 950 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 56 дБ |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Кнопочные |
| Ширина | 400 мм |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 190 Вт |
| Фильтр | металлический |
| Индикатор замены фильтра | Нет |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Мощность освещения | 6 Вт |
| Таймер | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Цвет окантовки | серебро |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 630 мм |
| Максимальная высота | 400 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Вес | 12.5 кг |
- Цена: 3 483,92 ₴










