-16%Витяжка купольна Grunhelm GVG 156 TW біла
- Готово к отправке
- Код: 134698\134699
5 399 ₴
4 535,16 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Витяжка GRUNHELM GVG 156 TW - купольного типу служить для відведення повітря за допомогою двигуна 230 Вт із продуктивністю 900 м³/год. Наявність трьох швидкостей спростить її основні завдання. Освітленням служить лампочка LED :: 2х1.5 Вт. Фільтрація відбувається завдяки алюмінієвому жировому фільтру. Керувати нею буде дуже просто, адже встановлено кнопкове керування. Її білий колір припаде до смаку любителям класичної кухні у світлих тонах.
Особливості:
- Купольний тип
- Монтаж біля стіни
- Кнопкове управління
- Алюмінієвий жировий фільтр
- LED підсвічування 2х1.5 Вт
- Три швидкості роботи
Тип
Витяжка купольна
Спосіб установки
Вбудованний
Режими роботи
Відведення повітря
Тип керування
Кнопкове
Матеріал
Метал + скло
Тип фільтру
Алюмінієвий
Тип освітлення
LED
Кількість/потужність ламп
2х1.5 Вт LED
Дисплей
Ні
Продуктивність, м3/год
900 м3/год
Автоматичне вкл/викл (сенсор)
Ні
Кількість швидкостей
3
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Витяжка/Інструкція
Підключення до електромережі, В/Гц
220/50
Вага, кг
12 кг
Габарити (ВхШхГ), мм
335х595х470
Гарантія, міс
24
Колір
Білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Режимы работы | Отвод |
| Производительность вытяжки | 900 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 56 дБ |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Кнопочные |
| Ширина | 595 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | металлический, жировой |
| Индикатор замены фильтра | Нет |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Мощность освещения | 3 Вт |
| Таймер | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Максимальная высота | 335 мм |
| Глубина | 595 мм |
| Вес | 12 кг |
- Цена: 4 535,16 ₴










