-7%Блендерний набір Grunhelm EBS-819MIP
- Готово к отправке
- Код: 133664
2 149 ₴
1 998,57 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Блендерна набір EBS-819BEP - подрібнювач, блендер, міксер здатний виконувати широкий спектр завдань. Потужний блендер потужністю 800 Вт має 2 швидкості, що дозволяє обробляти практично будь-які інгредієнти, подрібнюючи їх до потрібної консистенції або ідеально однорідної маси. Завдяки набору насадок блендер дозволяє змішувати, збивати, робити пюре, молоти, рубати і багато іншого. Насадка блендера, ножі і міксерна насадка виконані з високоякісної сталі. Модель комплектується місткою чашею подрібнювача ємністю 500 мл мірним стаканом.
Ємність міні-подрібнювача
-
Ємність склянки, мл
500
Вага, кг
Гарантія, міс
24
Довжина кабелю, м
1
Кількість швидкостей
2
Комплектація
Блендер; Мірний стакан; Насадка вінчик; Чаша
Країна-виробник товару
Китай
Матеріал ніжки блендера
Пластик/нерж. сталь
Подрібнювач
С измельчителем
Потужність, Вт
800
Тип
Стационарный
Штрих код
Колір вироби
М'ятний
Габарити упаковки (ВхШхГ), мм
265х225х225
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип блендера | Погружной |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Питание | Сеть 220В |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Многофункциональная чаша-измельчитель | Да |
| Емкость измельчителя | 500 мл |
| Венчик для взбивания | Да |
| Крепление на стену | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мерный стакан | Да |
| Емкость мерного стакана | 500 мл |
| Колка льда | Нет |
| Лопатка | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 265 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Вес | 4 кг |
- Цена: 1 998,57 ₴










