вверхвниз
-12%1 день
Кофемашина автомат GACM01 Grunhelm
- Готово к отправке
- Код: 133331
18 376 ₴
16 170,88 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Автоматична кавомашина GACM01 Grunhelm - Інтелектуальний датчик рівня води + знімний резервуар для води. Універсальна система заварювання при високій температурі та високому тиску. Знімна повністю автоматична молочна система. Знімний піддон для води та контейнер для кавової гущі, який легко чистити. Термоблоковий нагрівальний котел +NTC інтелектуальний контроль температури, швидкий та ефективний у будь-який час для виробництва високоякісної кави.
Вага
11.1 кг
Габаритні розміри
263х468х365 мм
Напруга
220 - 240 В
Обєм, л
1.5 л
Знімний лоток для збирання крапель
+
Підігрів чашок
+
Сфера використання
Для дома
Тип
Автоматична
Тип кави
Зерна
Дисплей
Індикаторний
Приготування капучіно
Є
Ємність для молока
+
Комплектація
Кавомашина в зборі-1 шт. Капучинатор. Керівництво по експлуатації-1 шт.
Тиск водяного насоса, бар
15 Бар
Потужність, Вт
1350 Вт
Колір
Чорний
Гарантія, міс
12
Кабель
0.70 м
Матеріал корпусу
Пластик
Тип управління
Сенсорна панель
Частота
50 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Бытовое |
| Тип профессиональной кофемашины | Автоматическая |
| Тип управления | Сенсорное |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Объем | 1.5 л |
| Давление помпы | 15 бар |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Капуччинатор | Да |
| Способ приготовления капуччино | ручной |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Подогрев чашек | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 263 мм |
| Ширина | 468 мм |
| Глубина | 365 мм |
| Вес | 11.1 кг |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 16 170,88 ₴










