-7%Плита електрична Grunhelm EFC6613W
- Готово к отправке
- Код: 133516
17 492 ₴
16 267,56 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Окремо стояча плита електрична 4 камфорки з електро-духовкою Grunhelm EFC6613W
- Подвійне скло на дверках духовки
- Можливість зняття внутрішнього скла
- Регулювання ніжок
- Підсвітка духовки 15 Вт
Верхня плита 4 камфорки:
2 Електричні конфорки потужністю -1200Вт
2 Електричні конфорки потужністю -1800Вт
Потужність електро-духовки:
Нижній тен - 1 200 Вт,
Верхній тен- 1 000 Вт
Варочна поверхня
Склокераміка
Діаметр конфорок
2*165мм / 2*200мм
Нагрівальні елементи духовки
Вгору 800 Вт, вниз 1000 Вт
Номінальна потужність
8225 Watt
Регульовані ніжки
Так
Тип
Газова
Спосіб установки
Окремостояча
Типи нагрівальних елементів поверхні
2 Електричні конфорки потужністю -1000Вт 2 Електричні конфорки потужністю -1800Вт
Газ-контроль поверхні
Так
Електропідпал поверхні
Кнопкою
Матеріал решіток поверхні
Емальований метал
Кришка варильної поверхні
є
Матеріал кришки варильної поверхні
Скло
Таймер
Немає
Тип духовки
Електрична
Корисний об'єм духовки, л.
60
Підсвітка духовки
Так
Внутрішнє покриття духовки
Ємаль
Кількість стекол в дверцятах духовки
2
Гриль
Немає
Конвекція
Так
Вертел
Немає
Термостат
Немає
Відділення для посуду
Так
Кабель живлення
3*6мм (36A)
Номінальна напруга, В
220-240W/ 50-60 Hz / 380 - 415 3N
Вага, кг
31.5
Вага в упаковці, кг
33.5
Габарити (ШхГхВ)
598х634х872 мм
Габарити в упаковці (ШхГхВ)
635X635X885 мм
Країна виробник
Туреччина
Гарантія
24 місяці
Колір
Білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Духовой шкаф | электрический |
| Ширина плиты | 60 см |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Количество электрических конфорок | 4 |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Характеристики духового шкафа | |
| Объем духового шкафа | 60 л |
| Телескопические направляющие в духовке | Да |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Очистка духовки | Традиционная |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 |
| Внутреннее освещение | Да |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 8.225 Вт |
| Дисплей | Нет |
| Крышка | стеклянная |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Электроподжиг | Да |
| Тип электроподжига | механический |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 885 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Глубина | 635 мм |
| Вес | 33.5 кг |
- Цена: 16 267,56 ₴










