-5%Холодильник - GRW-138DD-G, (графіт, двухк, верх мороз, 138см) (GRUNHELM)
- Готово к отправке
- Код: 142475
9 699 ₴
9 214,05 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Холодильник - GRW-138DD-G Grunhelm — двокамерний холодильник класу А+, з високим класом енергоефективності та загальним об'ємом 138 л. Морозильна камера на 45 л знаходиться угорі і має 2 секції, а потужність її заморозки — 2кг/24ч. Полиці в холодильнику виконані з ударостійкого скла та їх 3 шт. Крім цього є 3 дверні кошики, контейнер для овочів, полиця для пляшок.
Інші важливі характеристики:
- Малошумний – 42 дБ
- Кліматичний клас N
- Система заморожування Defrost
- Час автономної роботи 900 хвилин
- Клас енергозбереження А+
Зливний піддон
Так
Кількість дверей
2
Компресор
Герметичний
Лоток для льоду
Ні
Лоток для яєць
Ні
Піноутворювач
C-Pentane
Пластикова передня кришка
Так
Реверсивні двері
Ні
Споживана потужність (ват)
160
Споживання енергії (кВт-год/рік)
0,514
Ступінь заморозки
4 Star: до -18℃
Тип і матеріал ручки
Пластик
Тип компресора
Приховане
Час заморожування
9.5 годин
Тип
Двокамерний
Спосіб установки
Окремостоячий
Розміщення морозильної камери
Верхнє
Система розморожування холодильної камери
Defrost
Система розморожування морозильної камери
Defrost
Тип керування
Механічне
Дисплей
Немає
Загальний об'єм, л
138
Корисний об'єм, л
138
Загальний об'єм морозильної камери, л
45
Кількість відділень у морозильній камері
2
Кількість полиць у морозильній камері
1
Загальний б'єм холодильної камери, л
93
Кількість відділень у холодильній камері
4
Матеріал полиць холодильної камери
Загартоване скло
Матеріал полиць морозильної камери
Метал
Дверні полиці у холодильній камері
3
Контейнер для овочів
1
Зона свіжості
Немає
Освітлення
LED
Швидке охолодження
Немає
Звукове сповіщення незамкнених дверей
Немає
Захист від дітей
Немає
Функція "Відпустка"
Немає
Дверні ручки
Інтегровані
Потужність заморожування за добу, кг
2 кг /24 год
Автономне збереження холоду, хв
900
Хладагент
R600a/49g
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Холодильник/Інструкція
Максимальний рівень шуму, дБ
42
Кліматичний клас
N/ST
Енергоспоживання, кВт/год
0.02
Клас енергоспоживання
A+
Річне енергоспоживання, кВт
188
Потужність підключення, Вт
100
Підключення до електромережі, В/Гц
220/50
Вага, кг
31 кг
Вага в упаковці, кг
35 кг
Габарити (ВхШхГ), мм
1370х480х530 мм
Габарити в упаковці (ВхШхГ), мм
510х560х1450 мм
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
36
Гарантія на компресор, міс
120
Колір
Графіт
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | GRUNHELM |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 138 л |
| Объем морозильной камеры | 45 л |
| Тип управления | Механическое |
| Количество компрессоров | 1 |
| Размораживание холодильной камеры | ручное |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Цвет корпуса | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперзаморозка | Нет |
| Суперохлаждение | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Количество дверей | 2 |
| Винная камера | Нет |
| Мини-бар | Нет |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Индикатор температуры | Да |
| Автономное сохранение холода | 15 час |
| Режим "Отпуск" | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Встроенный телевизор | Нет |
| Генератор льда | Нет |
| Подача холодной воды | Нет |
| Материал полок | Металлические решетки, Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1450 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Вес | 35 кг |
- Цена: 9 214,05 ₴









