вверхвниз

Кухонний комбайн Grunhelm GKM0022R
- Готово к отправке
- Код: 118768-118769
6 876 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Кухонний комбайн Grunhelm GKM0022R - стане незамінним помічником на Вашій кухні. Знімна чаша об'ємом 5.5 л виготовлена з нержавіючої сталі. Для зручного використання передбачено 6 швидкостей, які регулюються за допомогою ручки. Потужність приладу 1800 Вт.
Напруга
220
Габарити упаковки (ВхШхГ), мм
556x306x346
Вага, кг
6.5
Гарантія, міс
12
Довжина кабелю, м
1
Кількість насадок
7
Кількість швидкісних режимів
6
Колір
Червоний
Комплектація
Основний блок;М'ясорубка Блендер Насадки для замішування тіста Віночок для збивання Насадки Каббе, для ковбаси.
Країна-виробник товару
Китай
Матеріал корпусу
Пластик
Матеріал чаші
Нержавеющая сталь
Об'єм блендера, л
1.5
Об'єм чаші, л
5.5
Основні насадки
Насадки для замішування тіста. Віночок для збивання. Насадки Каббе, для ковбаси.
Потужність, Вт
1800
Тип
Кухонний комбайн
Тип управління
Механический
Тип двигуна
АС
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Объем чаши | 5.5 л |
| Количество скоростей | 6 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Красный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Блендер | Да |
| Объем блендера | 1500 мл |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Мясорубка | Да |
| Венчик для взбивания | Да |
| Книга рецептов | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Система 3-в-1 | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 556 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Глубина | 346 мм |
| Вес | 6.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 6 876 ₴










