-4%Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX920-GB
- Готово к отправке
- Код: 138237
4 619 ₴
4 434,24 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Мікрохвильова піч 20MX920-GB - стильна модель виконана в чорному кольорі. Мікрохвильова піч відрізняється високою потужністю 800 Вт, великою камерою 20 л, а також сенсорним управлінням. Є функція розморожування. Для зручного використання передбачень таймер.
Таймер
95 хв
Вага
11.2 кг
Тип
Мікрохвильова піч
Спосіб установки
Окремостояча
Тип керування
Цифрове
Дисплей
Є
Кількість рівней потужності
5
Об'єм, л
20
Потужність мікрохвиль, Вт
800 Вт
Діаметр тарілки, мм
25.5 см
Матеріал тарілки
Скло
Відкриття дверцят
Навісна ручка
Матеріал корпуса
Емальована сталь
Внутрішнє покриття
Емаль легкого очищення
Підсвітка
Є
Індикатор включення
Є
Автовідключення
Є, зі звуком
Розморожування
Є
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Мікрохвильва піч/Тарілка/Інструкція
Підключення до електромережі, В/Гц
220/50
Вага в упаковці, кг
12 кг
Габарити (ВхШхГ), мм
440х359х259 мм
Гарантія, міс
24
Колір
Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | GRUNHELM |
| Объем | 20 л |
| Тип управления | Электронное |
| Максимальная мощность микроволн | 800 Вт |
| Гриль | Нет |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Да |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Режим размораживания | Да |
| Автоматический разогрев | Да |
| Приготовление на пару | Нет |
| Очистка паром | Нет |
| Автоматические программы приготовления | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Дверца | Навесная |
| Открывание дверцы | ручка |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 440 мм |
| Ширина | 359 мм |
| Глубина | 259 мм |
| Вес | 12 кг |
- Цена: 4 434,24 ₴










