вверхвниз
-10%1 день
Гриль контактний G1817 GRUNHELM
- Готово к отправке
- Код: 122394
6 771 ₴
6 093,90 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Гриль контактний GRUNHELM G1817
- Електрогриль виготовлений в стильному сучасному дизайні в корпусі, що поєднується метал і пластик
- Обладнаний потужним нагрівальним елементом 1800 Вт.
- 2 – LED дисплеї для індивідуального налаштування температури верхньої та нижньої панелей у діапазоні від 60 °С до 240 °С
- Особливістю моделі є 10 автоматичних режимів приготування, що активізуються одним дотиком кнопки
- Робоча поверхня розміром 281х243 мм нагрівається рівномірно, при цьому температура встановлюється плавно.
- Шарнірна система верхньої кришки.
- Знімні панелі з антипригарним покриттям
- Жир і сік, що утворився, стікають через спеціальний отвір в знімний піддон.
-
Вага, кг
6.50
-
Габарити (ВхШхГ), мм371x321x166
Гарантія, міс
12
Додаткові можливості
Шарнірна система верхньої кришки, Регулювання висоти, 2 фіксованих положення відкриття, Пластикова ручка
Знімний піддон для збору жиру
Є
Матеріал корпусу
Нержавіюча сталь/Пластик
Основна комплектація
Гриль – 1 шт. Піддон для жиру та соку -1шт. Книга рецептів - 1шт. Інструкція з експлуатації – 1 шт.
Покриття для смаження поверхні
Антипригарне
Потужність, Вт
12
Робоча поверхня
281х243 мм
Сфера використання
1800
Температура нагрівання
60 °С до 240 °С
Тип
Закритий (двосторонній)
Тип нагрівального елементу
ТЕН
Тип управління
Сенсорне
Тип установки
Настільний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Вариант установки | Настольный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные нагреваемые пластины | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Лоток для жира | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Возможность использования на открытом воздухе | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Ширина рабочей поверхности | 281 мм |
| Глубина рабочей поверхности | 243 мм |
| Габаритные размеры гриля | |
| Высота | 371 мм |
| Ширина | 321 мм |
| Глубина | 166 мм |
| Вес | 6.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 6 093,90 ₴










